Czy naukowcy odnaleźli wrota do PIEKŁA? Pojawiło się przerażające nagranie…

Jakiś czas temu niezwykle popularna była sprawa geologów, którzy chcąc sprawdzić, co znajduje się w skorupie ziemskiej natrafili na rzekomo piekielny wymiar. Badacze zrobili odwiert na prawie 15 kilometrów głębokości i natrafili na pustą, rozległą przestrzeń, w której temperatura dochodziła do nawet 1100 stopni . W toku dalszych pomiarów wprowadzili do dziury niezwykle czułe mikrofony i z ich pomocą usłyszano przerażające dźwięki, które mogły pochodzić z samego piekła!

Menadżer całego projektu stwierdził, że dźwięki te przypominały krzyk człowieka, a nawet setki, czy miliony torturowanych i płaczących z bólu ludzi. Wiele osób utrzymywało, także że po umieszczeniu wiertła w ziemi uwolnił się z niej jakiś dziwny gaz, po czym utworzyła się z niego skrzydlata istota która powiedziała po rosyjsku „Jam zwyciężył”

W internecie ukazało się nawet nagranie, przedstawiające opisane wyżej „tajemnicze dźwięki”. Zapraszamy do obejrzenia! Nie trzeba oczywiście wspominać, że materiał spotkał się z masą kontrowersji i dorobił się wielu wytłumaczeń swojego pochodzenia. Podobno krzyki te pochodzą z filmu Baron Blod, który pojawił się na rynku w 1972 roku. Niektórzy twierdzą, także że owe wydarzenie jest zwyczajnym wymysłem, a bodźcem do jego stworzenia były prace wiertnicze z 1970 roku – wykonywane na półwyspie Kola.

A, Wy co sądzicie o tych dźwiękach? Uważacie, że mogą za nimi stać prawdziwe odgłosy z piekła, czy to raczej zwykła bzdura i historia, którą da się racjonalne wytłumaczyć?

Author: administrator

Share This Post On

4 komentarze

 1. Bzdura , bo to jest nagranie z filmu , jakiegoś horroru i to nagranie zostało przez kogoś przerobione na takie znalezione gdzieś w dziurze w Rosji czy coś , to jedna wielka bzdura

  Post a Reply
 2. Gdyby nawet pochodzilo z odwiertu to moglo byc np odglosem gazow czy czegos a nam sie wydaje ze to potepione dusze:)

  Post a Reply
 3. Przecież to nie jęki z bólu tylko dobra impreza…

  Post a Reply
 4. ale pierdoły , kto wytrzyma 1100 stopni??jakiś pic nic więcej a pracowałem na 1000m pod ziemia. fabuła jakas aby tylko nagonić dziwaków, co do piekła jest na powierzchni ziemi nie pod ziemia, jezeli chodzi o demony itp. to ludzka wyobraźnia robi i filmy z hoolyywood

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.