Krwawy CUD podczas mszy. Zobaczcie szokujące nagranie!

Ten niezwykły przypadek jest bez wątpienia, jednym z najbardziej znanych i wstrząsających rzekomych cudów, powiązanych z religią chrześcijańską. Cała historia dotyczy kobiety imieniem Julia Kim, wokół której niezwykłe przypadki zaczęły dziać się w roku 1985, kiedy figurka Matki Bożej Niepokalanego Poczęcia, stojąca w jej domu zaczęła płakać ludzkimi łzami (potem również krwią).

Następnie Julia zaczęła doznawać niesamowitych przekazów, zesłanych jej przez samą Matkę Boską. W czasie ich trwania matka Jezusa zachęcała dziewczynę do modlitwy i podejmowania  kroków, mających przebłagać Boga za ludzką głupotę i zło, które opanowała nasze serca. Nie był to, jednak koniec niewyjaśnionych zjawisk, bowiem w 1987 roku na rękach i stopach Julii zaczęły pojawiać się zagadkowe rany o pięknym, kwiatowym zapachu, które  krwawiły z potworną, niewytłumaczalną siłą i nikt nie był wstanie przerwać krwotoku.

Najbardziej niezwykła historia wydarzyła się, jednak 22 września 1995 roku podczas Mszy ! Po przyjęciu Komunii, Hostia w buzi dziewczyny zamieniła się w malutkie serce, co wiele osób skłoniło do nawrócenia i powierzenia swego życia Bogu. Nagranie, zarejestrowane podczas tej Mszy przez pomocnika kościelnego  możecie zobaczyć w filmiku poniżej. Oczywiście jak zawsze czekamy na Wasze komentarze, spostrzeżenia i wszelkie przemyślenia, co do całego zjawiska.

administrator

7 thoughts on “Krwawy CUD podczas mszy. Zobaczcie szokujące nagranie!

  1. Dlaczego na nagraniu jest widoczna data 28 luty 2010 r, a w opisie całego zdarzenia napisane jest, że cud zdarzył się 22 września 1995 r?
    Możecie to wyjaśnić?

  2. Wiem jedno iż Jezus przestrzegał przed fałszywimi prorokami…. Żaden człowiek nie może być święty ani tym bardziej rzecz którą człowiek stworzył obrazy kościoły kapliczki figurki itp. Bóg nie potrzebuje tego jasno to określił w dekalogu

  3. Gdyby Hostia zamieniła się w ustach dzuewczyny w coś organicznego i krwawego, naturalnym jej odruchem byłoby wyplucie tego czegoś a ona dziwnie utrzynała to w ustach, otworzyła je tylko aby Ludzie mogli robic zdjęcia. Moim zdaniem mocno naciągnięte. ….

  4. A ilu ludzi wierzy że przyjmując komunie świętą przyjmuje ciało i krew Jezusa oto dowód dla Tomaszów.Jak nie zobaczę to nie uwierzę,albo jak nie dotknę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

"Podczas śmierci klinicznej widziałam PIEKŁO". Wyznanie kobiety dowodem na istnienie życia po śmierci!?

wt Mar 29 , 2016
Historia Angie Fenimore zszokowała naprawdę wielu ludzi, a zarazem dodała im nadziei na szansę szczęścia po  czymś tak przerażającym i tajemniczym, jak śmierć. Kobieta, choć miała wspaniałego męża i dwójkę cudownych dzieci nigdy nie była szczęśliwa, bowiem nie potrafiła poradzić sobie z przeszłością i ojcem, który dawniej okropnie ją krzywdził […]