„Podczas śmierci klinicznej widziałam PIEKŁO”. Wyznanie kobiety dowodem na istnienie życia po śmierci!?

Historia Angie Fenimore zszokowała naprawdę wielu ludzi, a zarazem dodała im nadziei na szansę szczęścia po  czymś tak przerażającym i tajemniczym, jak śmierć. Kobieta, choć miała wspaniałego męża i dwójkę cudownych dzieci nigdy nie była szczęśliwa, bowiem nie potrafiła poradzić sobie z przeszłością i ojcem, który dawniej okropnie ją krzywdził i wykorzystywał w każdy możliwy sposób. Pewnego dnia z potwornej bezsilności Angie postanowiła odebrać sobie życie i przenieść się do lepszego świata, w którym nie musiałaby już nigdy cierpieć i oddałaby się wiecznemu szczęściu, którego tak jej brakowało.

To, co zobaczyła po drugiej stronie całkowicie ją zszokowało! Najpierw ujrzała swoje życie, ukazane jednak w bardziej rozległej, świadomej perspektywie, którego ze względu na swoje ludzkie ograniczenia nie mogła doświadczyć za życia. Po całej sytuacji, jednak stało się coś o wiele straszniejszego – Kobieta przeniosła się do czegoś, co określiła mianem piekła! Nie był to, jednak świat ognia i diabłów, jaki wyobrażamy sobie My ludzie, ale mroczna kraina, w której znajdowały się dusze, całkowicie zapatrzone w siebie i swoje problemy, które wciąż i wciąż przeżywały je na nowo i nigdy nie mogły odnaleźć ukojenia.

Zapraszamy, także do obejrzenia materiału, dotyczącego przepowiedni dla Polski, a także subskrybowania naszego kanału.  

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Powstał program, w którym psy uczą się LATAĆ SAMOLOTEM!

śr Mar 30 , 2016
Telewizje, wręcz kochają się prześcigać w emitowaniu wszelkiego rodzaju oryginalnych i czasami dość dziwacznych programów, które mają za zadanie, jedynie przyciągnąć i zachować uwagę przeciętnego widza. Tym razem, jednak brytyjska telewizja przeszła samą siebie i wymyśliła show, w którym psy uczą się latać samolotem. Dwanaście psów, które zostały wyłonione wśród […]