Latające istoty uchwycone na nagraniu!? ANIOŁY?

Anioły wyobrażamy sobie zazwyczaj jako piękne, świetliste istoty o ogromnych, białych skrzydłach, których głównym zadaniem jest służenie Bogu i pomaganie Nam, czyli ludziom. Zupełnie różne jednak przekazy o tych mistycznych bytach niesie ze sobą tzw. Księga Henocha, która opisuje Anioły jako rozpustne demony, które  zakochały się w ziemskich kobietach i przywiodły na świat potwory o olbrzymich rozmiarach. Istoty małymi krokami doprowadzały do upadku Ziemi jak i ludzi na niej mieszkających: Aż do czasu biblijnego potopu, który zniszczył wszelkie zło i odrodził świat na nowo!

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy przedstawić Wam niesamowite nagranie, wykonane w 2014 roku w Brazylii i przedstawiające dwie humanoidalne istoty z potężny skrzydłami – lecące po niebie! Oczywiście nie można w tym przypadku wykluczyć oszustwa i manipulacji obrazem, bo ich kontury z całą pewnością miejscami nie są idealne, jednak to naprawdę fascynujący materiał, który kto wie, może przedstawiać prawdziwe Anioły, które tak wielu z nas pragnie zobaczyć. Czy są to jednak te dobre, opiekujące się Nami niebiańskie byty, czy może te złe i demoniczne, które uwiedzione namowami Lucyfera stały się jego sługami i zaczęły działać na szkodę ludzi?

A, Wy jak sądzicie? Filmik faktycznie zawiera prawdziwe anielskie byty, czy to raczej zwykły fake? Jakie macie zdanie na ten temat? A, może Wy też, widzieliście kiedyś na niebie coś podobnego, czego nie da się wyjaśnić drogą naukową?

administrator

6 thoughts on “Latające istoty uchwycone na nagraniu!? ANIOŁY?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Naukowcy stworzyli ŻUKA CYBORGA!

śr Mar 30 , 2016
Naukowcy połączyli żuka z robotem i stworzyli krzyżówkę, która reaguje na komendy marszu lub biegu. Jest to niewątpliwie ogromny przełom w cybernetyce. Odkrycie, oczywiście jak zawsze znalazło zarówno swoich zwolenników, którzy uważają, że cyborgi mogą być przyszłością dla całego świata jak i przeciwników, którzy sądzą, że jest to zabawa w […]