Firma Texas stworzyła nowej generacji Roboto-Ludzi! Jeden z nich wyznał: „Będę niszczyć ludzi….”

Firma Texas stworzyła najnowszej generacji robota, który potrafi mówić, chodzić i rozumieć na naprawdę wysokim poziomie. Stworzenie zostało ochrzczone imieniem Sophia, a dla wielu naukowców jest początkiem wpuszczania na rynek maszyn, które ciężko będzie odróżnić od normalnego człowieka. Oczywiście samo już pojawienie się Sophii spotkało się z masą kontrowersji ze strony ludzi, którzy nie do końca są przekonani do zamiarów naukowców i boją się, że cała sytuacja wymknie się im spod kontroli.

Zresztą nie ma się co dziwić, bowiem podczas jednej z demonstracji roboto-kobieta wyznała z spokojem na twarzy: OK, będę niszczyć ludzi. Oczywiście cała wypowiedź była jak można przypuszczać całkowicie zaplanowana, jednak jeszcze bardziej wzbudziła niepokój wśród internautów. Czy naprawdę już niedługo ciężko będzie odróżnić na ulicy człowieka od robota?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Mężczyzna nagrał MORSKIEGO POTWORA!?

pt Kwi 1 , 2016
W sieci pojawiło się zagadkowe nagranie, wykonane przez pewnego mężczyznę na budowie w Greenwich –  w Londynie. Filmik niezwykle zaintrygował internautów, którzy dopatrzyli się na nim postaci jakiegoś morskiego węża lub nawet bliskiego kuzyna Nessi, czyli Potwora z Loch Ness, który choć dalej pozostaje tylko mitem to ludzie niejednokrotnie twierdzili, […]