Kamera nagrała opętaną kobietę i ducha!? Szokujący materiał!

Duchy to bez wątpienia, jedne z najbardziej rozbudzających wyobraźnie niezwykłych istot w świecie niewyjaśnionych zjawisk! Wynika to przede wszystkim z faktu, że po swojej śmierci może się nim stać każdy z nas i sam zobaczyć, jak to jest być tym przerażającym bytem i przy okazji straszyć biednych śmiertelników.

O duchach powstało już wiele ciekawych filmików, jednak ten wywołał szczególne poruszenie w środowisku internetowym. Przedstawia on kobietę, siedzącą w biurze, obok której w pewnej chwili ukazuje się dziwna, prawie niewidzialna istota, która po czasie rozpływa się w powietrzu. Dalej materiał przedstawia, jak byt ten wnika w ciało człowieka, tym samym wywołując w nim niekontrolowane ruchy, przyprawiające o dreszcze i wyglądające jak sceny z horrorów. Kobieta wpada w prawdziwy amok rzucają się po całym pomieszczeniu i obijając o napotkane przedmioty – W pewnej chwili, jednak upada na podłogę, a jej ciało opuszcza przerażająca istota!

Co sądzicie o tym nagraniu? Wierzycie, że kamera przemysłowa naprawdę zarejestrowała ducha i prawdziwe zjawisko opętania, które dotychczas wielu z nas widziało, jedynie w filmach? W jakim celu ta istota mogła przejąć ciało człowieka na tak krótki czas – Czyżby był to byt, który po prostu chciał zrobić sobie żarty z dziewczyny, a może prawdziwym celem była zemsta i odegranie się za swoje krzywdy? Czekamy na Wasze komentarze, spostrzeżenia i przemyślenia.

Author: administrator

Share This Post On

3 komentarze

 1. Zdaje się iż autorowi pomyliły się duchy nieczyste tzw.demony z koncepcją dusz zmarłych . Co do pierwszej opcji to jest ona możliwa co do drugiej to jedt ludzkim wymysłem.

  Post a Reply
 2. Tak to nie wygląda :/ , bycie pasożytem (duchem/demonem) polega na tym, żeby jego nosiciel był tego jak najmniej świadomy. Manifestacje to efekt przegięcia z pasożytami.
  Jaki byłby sens zrobienia czegoś takiego nagle? Wywołało by to przecież chęć pozbycia się nieproszonego gościa przez nosiciela – a chodzi o to, żeby się do niego przezwyczaił i uznał za omamy umysłowe 🙂

  Post a Reply
  • KalmarWielki…zle to uchwyciłeś,duchy i demony to nie są pasożyty,i kazde z nich ma inną rolę,a ty to przyrownujesz jak do jakiejś choroby,w instytucie badan snow widzialem nie takie rzeczy i uwierz mi to jeszcze potrwa nim ludzie zrozumieją jak to dziala.pozdro 😉

   Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.