NAJDZIWNIEJSZE domy w historii!

Każdy z nas marzy, wręcz o posiadaniu na własność swojego cudownego, bajkowego domu, w którym mógłby przeżyć piękne, szczęśliwe życie. Dla wielu z nas, jednak – zwykłych, szarych ludzi myśli te na zawsze pozostaną wyłącznie w sferze marzeń, ale dla bogatych, wpływowych ludzi spełnienie ich nie jest żadnym problemem. Czasami, jednak niektórych z nich może ponieść wyobraźnia…

Dom but, powstał w 1948 roku w Pensylwanii i jest zamysłem sprzedawcy butów Mahlona Hainesa, który dzięki niemu chciał zareklamować swój interes. Dom zawiera trzy sypialnie, dwie łazienki, pokój dzienny, a także kuchnie.

m 7ioijkk

Ta dziwaczna budowla powstała przed wszystkim z myślą o zarobieniu paru grosz na turystach, który wręcz kochają takie atrakcje. Taki magiczny domek znajduje się m.in. w Zakopanym. Cała zabawa z tą budowlą polega na chodzeniu  po suficie i oglądaniu przedmiotów, poprzyczepianych do podłogi , a także na doznawaniu mocnych zawrotów głowy.

muiuj

Dom Truskawka powstał w 1984 roku w Japonii i początkowo miał to być zwykły, lekko oryginalny budynek, w którym można po prostu mieszkać. Szybko, jednak jego właściciela spostrzegli, że dzieciaki wręcz pokochali tą uroczą truskawkę i oddaliby wszystko aby się w niej znaleźć. W takim bądź razie przebranżowiono ten początkowo mieszkalny budynek na bajkowe miejsce, w którym urządza się teraz niezapomniane przyjęcia urodzinowe dla dzieciaków.

hjil9pp

Miłośnicy UFO i wszelkich filmów o kosmitach z pewnością nie pogardziliby takim cackiem. Choć ten dziwny przedmiot ze zdjęcia bardziej przypomina machinę obcych to jest to tak naprawdę zwykły domek, w którym bezpiecznie można zamieszkać. Znajduje się on w Tennessee w Stanach Zjednoczonych, a wokół niego krąży masa legend tworzonych przez mieszkańców, którzy twierdzą, że budowla ta często unosi się w powietrzu i lata nad okolicą…

hi9oo9

Ten może niezbyt urodziwy, ale jednak niezwykły domek czajnik wytrzymał burze, huragany i stoi w tym samym miejscy ku dumie jego właściciela. Wiele ludzi opowiada o budowli niezwykłe historie, jakoby  od czasu do czasu wydawała z siebie dźwięki, przypominające gwizdanie prawdziwego czajnika.

j0p

Wonderworks w Orlando w Stanach Zjednoczonych. Ten budynek bez wątpienia wywołuje niemały podziw swoim  poklekotanym,lekko zniszczonym wyglądem,  jednak nic bardziej mylnego, bowiem w jego wnętrzu znajduje się około 100 interaktywnych ekspozycji, a także ogromny park rozrywki.

jmjp

A tu domy, należące do współczesnych gwiazd muzyki: Rihanny, Justina Biebera, Seleny Gomez, Demi Lovato i Taylor Swift. Widać, że celebryci cenią nie tylko bogactwo, ale też oryginalność…

jjyui898j

 

 

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.