Mężczyzna nagrał MORSKIEGO POTWORA!?

W sieci pojawiło się zagadkowe nagranie, wykonane przez pewnego mężczyznę na budowie w Greenwich –  w Londynie. Filmik niezwykle zaintrygował internautów, którzy dopatrzyli się na nim postaci jakiegoś morskiego węża lub nawet bliskiego kuzyna Nessi, czyli Potwora z Loch Ness, który choć dalej pozostaje tylko mitem to ludzie niejednokrotnie twierdzili, że widzieli go w rzeczywistości.

Oczywiście, jak zwykle nie brakuje, także niedowiarków,którzy twierdzą, że owy tajemniczy stwór to tak naprawdę wieloryb lub jakaś dziwna łódź podwodna, która nie ma nic wspólnego ze zjawiskami niewyjaśnionymi. A jak jest w rzeczywistości? Z pewnością odpowiedz na to pytanie nie jest łatwa, bowiem tak naprawdę mogło być to dosłownie wszystko, a nam jak zwykle pozostają tylko domysły.

A, Wy jak sądzicie? Co właściwie widać na nagraniu? Czy naprawdę może to być jakaś legendarna bestia, czy raczej to zwykły, głupi żart lub po prostu nic nie znaczące wydarzenie?

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Nagrano przerażającą istotę? Czy mamy do czynienia z nowym gatunkiem?

wt Kwi 5 , 2016
Kryptozoologia to bez wątpienia, jedna z najbardziej niezwykłych dziedzin nauki wśród całej tematyki zjawisk niewyjaśnionych. Niejednokrotnie już badaczom udało się odkryć stworzenia, które wydają nam się na pierwszy rzut oka zupełnie nierealne, a wręcz wyciągnięte z jakiegoś rodzaju bajki lub co gorsza horroru! Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia kilku takich istot, […]