Opętany mężczyzna na koncercie Beyonce? Nagranie zszokowało internautów!

Na temat przemysłu muzycznego i tzw. gwiazd show biznesu od dawna krąży wiele legend. Wynika to przede wszystkim z faktu występowania w teledyskach różnorakich symboli okultystycznych, a nawet masy wyznań celebrytów, którzy niejednokrotnie twierdzili, że podpisali pakt z diabłem. Jeśli bardziej interesuje Was ten temat to zapraszamy do kliknięcia w link poniżej, w którym możecie zobaczyć zbiór tych wywiadów.

Bez wątpienia, jedną z najbardziej popularnych i szanowanych piosenkarek na komercyjnym rynku jest Beyonce, której niejednokrotnie zarzucano promowanie satanizmu i propagowanie wśród młodzieży nagości. Wielu jej przeciwników zainteresowało się ogromnie materiałem, który został wstawiony do sieci jakiś czas temu, a który przedstawia fana wokalistki, zachowującego się w szokujący sposób. Wszystko to rozpoczęło się od czasu, gdy dotknął On Beyonce! Czy artystka mogła mu coś zrobić?

A, Wy jak sądzicie? Czy za tym nagraniem może stać coś paranormalnego, czy raczej nie ma co się tu doszukiwać drugiego dna?

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. Histaryk a nie opętany , kto to wymysla takie głupie teksty ?? sam się idz lecz

    Post a Reply
  2. serio ?? -,- macie chory mózg czy co ?

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.