Prawdziwe zdjęcia kosmitów?

Zdjęcia przybyszów z innych cywilizacji to bez wątpienia, jeden z największych fenomenów internetu. Każdego z nas bowiem interesuje jak wyglądają istoty, które choć mieszkają w tym samym świecie co My to mogą być od nas zupełnie różne. Czy są to zielone ludziki, takie jak widzimy na filmach? Czy raczej żylaste stwory, które również często łączy się z postaciami kosmitów? A może tak naprawdę nie różnią się one niczym szczególnym i wyglądają jak każdy z nas?

Dziś prezentujemy Wam zbiór fotografii, które rzekomo przedstawiają przybyszów z innych cywilizacji. Czy są to tylko i wyłącznie zmanipulowane bzdury, jakich pełno w sieci? A może jednak, ukazują prawdziwych kosmitów podczas ich wizyt na Ziemi? Jak sądzicie?

https://www.youtube.com/watch?v=CuRJURrL_i4

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Opętany mężczyzna na koncercie Beyonce? Nagranie zszokowało internautów!

czw Kwi 7 , 2016
Na temat przemysłu muzycznego i tzw. gwiazd show biznesu od dawna krąży wiele legend. Wynika to przede wszystkim z faktu występowania w teledyskach różnorakich symboli okultystycznych, a nawet masy wyznań celebrytów, którzy niejednokrotnie twierdzili, że podpisali pakt z diabłem. Jeśli bardziej interesuje Was ten temat to zapraszamy do kliknięcia w […]