Kobieta sfotografowała kosmitę? Czy fotografia jest dowodem…?

Machu Picchu to bez wątpienia, jedno z najbardziej zagadkowych miejsc na świecie. Tak naprawdę nie wiadomo, ani po co zostało ono stworzone, ani tym bardziej jaki był tego cel, bowiem znajduje się ono w takim położeniu, że zbudowanie go było nie lada wyczynem. Od długiego czasu wielu ludzi utrzymuje, że w miejscu tym niejednokrotnie widziało niezidentyfikowane obiekty latające, jednak coś takiego przydarzyło się tu po raz pierwszy.

Peruwianka będąc razem z przyjaciółmi na Machu Picchu zobaczyła dziwny, humanoidalny kształt, które w przypływie odwagi postanowiła sfotografować. Okazało się, że na zdjęciu widać niezwykłą istotę, przypominającą kosmitę (szaraka). Czy jednak fotografia jest prawdziwa? Jeśli tak to może to świadczyć, że owe Macho Picchu wcale nie zostało stworzone przez Inków, ale właśnie kosmitów! Czy było to dawniej miejsce, w którym mieszkali obcy na Ziemi?

administrator

One thought on “Kobieta sfotografowała kosmitę? Czy fotografia jest dowodem…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Posążek ku czci boga śmierci obraca się sam! Zobaczcie nagranie z monitoringu!

sob Kwi 9 , 2016
Film z monitoringu z Manchesteru zszokował dosłownie wszystkich internautów. Owe nagranie ze znajdującego się tam muzeum przedstawia obracającą się bez żadnej pomocy figurkę Neb-Senu, czyli posążka stworzonego ku czci Ozyrysa – boga śmierci i odrodzenia, który znany był z licznych intryg i czynienia zła. Już kilkakrotnie próbowano nagrać sprawcę całego […]