Papież ogłosi prawdę o kontaktach z OBCYMI?

Teoretycy spisku już od dawna dopatrują się związku kosmitów z rządami, a nawet samym Watykanem, który rzekomo już od dawna wie o istnieniu obcych, jednak ukrywa to przed światem! Naukowiec i pedagog Daniel Sheehan stwierdził w wywiadzie, że Kościół Katolicki jest właśnie w trakcie przygotowań do ujawnienia nam nareszcie całej prawdy o istnieniu istot pozaziemskich. Badacz wyznał, że niedługo może pojawić się encyklika papieska, która przedstawi nam całą zgromadzoną dotąd wiedzę o UFO, kosmitach, a co najważniejsze ich zamiarach w stosunku do każdego z  nas.

Jak dotąd wszelkie te informacje były ukrywane ze względu na strach chrześcijaństwa przed ludźmi, którzy opacznie mogą je zrozumieć i próbować kontaktować się z obcymi lub nawet zakładać sekty, mające za zadanie o nich nauczać, a nawet wielbić, niczym bogów. I choć wyznania mężczyzny mogą nie mieć zbyt wiele wspólnego z prawdą to internauci zwracają uwagę na słowa Papieża, który mówił, że w związku z poszerzaniem granic naszego wszechświata Kościół Katolicki może stanąć przed niezwykle ważnym i kontrowersyjnym wyborem:

Czy powinno się chrzcić istoty z innych planet? Już wtedy kapłan wyznał, że gdyby obcy okazali się istotami, obdarzonymi rozumem i oczywiście wolną wolą mógłby odprawić dla nich sakrament! Czy możliwe jest, że Ojciec Święty sugerował coś tym wyznaniem lub może próbował powolnym krokami przekazać nam prawdę?

Jak sądzicie? Czy naprawdę kościół skrywa przed nami prawdę o obcych? Kiedy wreszcie prawdę wyjdzie na jaw i dowiemy się wszystkiego?

 

Author: administrator

Share This Post On

3 komentarze

 1. To będzie prawdziwy CUD jeśli Papież wreszcie to wyzna przed nami 😀

  Post a Reply
 2. Czy powinno się chrzcić osoby z innych planet?
  – jeśli mają czym za to zapłacić, to oczywiście!
  I od razu wspomnieć im o pierwszej komunii, bierzmowaniu i całej reszcie!

  Post a Reply
 3. Następna mistyfikacja, Nie ma czegoś takiego jak obce cywilizacje. Ta plotka to znowu próba odwrócenia uwagi od czegoś istotnego, dużo ważniejszego niż science fiction.

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.