W Chinach nagrano dziwny obiekt, poruszający się z olbrzymią prędkością!

Kamera przemysłowa zarejestrowała tajemniczy obiekt przelatujący nad jednym ze skrzyżowań w Chinach. Nagranie na pierwszy rzut oka przedstawia wyłącznie niezwykle obleganą ulicę , ale wystarczy tylko chwilę poczekać, by wypatrzeć między pojazdami dziwny obiekt przelatujący z zawrotną prędkością. Nie można również pominąć reakcji ludzi, którzy po całym wydarzeniu wykazują niezwykłe zszokowanie niecodzienną sytuacją.

Jedno z wyjaśnień zakłada, że mógł to być obiekt UFO należący do przedstawicieli obcych cywilizacji, jednak dużo większą popularnością w sieci cieszy się teoria  testowania nowych urządzeń. Być może był to  jakiś pojazd, który wojsko aktualnie testuje, a którego szybkość przekracza każdy z dotąd znanych nam przedmiotów. Nie można również wykluczyć  bardziej przyziemnych wyjaśnień, które tłumaczą ten zagadkowy fenomen piorunem kulistym, który najzwyczajniej w świecie przemieszczał się blisko ziemi.

A Wy co o tym sądzicie? Co to mogło być? A może Waszym zdaniem to zwykły fejk?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=159&v=82gh_9O8je8

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Naukowiec odtworzył twarz JEZUSA!? Zobaczcie jak wyglądał MESJASZ!

sob Kwi 9 , 2016
Postać Jezusa od zawsze fascynowała wszystkich ludzi bez względu na ich wyznanie. Interesuje nas nie tylko jego historia, czy cuda, ale także wygląd Mesjasza, który umarł na krzyżu, by uratować każdego z nas. Profesor Ray Downing twierdzi, że nareszcie poznał tajemnicę, dotyczącą całej fizyczności Jezusa Chrystusa i rozwiązał tę niezwykle […]