Cud w Kolumbii? Na wzgórzu pojawiła się twarz JEZUSA!?

W Kolumbii w marcu 2015 wydarzyło się coś, co wielu ludzi wprawiło w ogromne osłupienie. Na wzgórzu w wyniku osuwiska pojawił się kształt przypominający ludzką twarz – co więcej wiele osób stwierdziło, że mamy do czynienia z cudem, a owa podobizna to twarz Jezusa Chrystusa. Oczywiście całe zjawisko wywołało niemały szum i kontrowersje – jedni twierdzą, że całe to zdarzenie to zwykła głupota i dzieło przypadku, natomiast nie brakuje też ludzi, którzy są, wręcz przekonani o cudownym znaczeniu osuwiska.

Jaka jest prawda? Tego z pewnością się nie dowiemy, jednak do owego wizerunku ciągnie masa turystów, którzy chcą zobaczyć na własne oczy prawdziwego Jezusa? Niektórzy uważają nawet, że owa podobizna obdarzona jest wyjątkowymi, uzdrawiającymi właściwościami i dlatego przybywa tam duża ilość chorych, czy niepełnosprawnych osób pragnących uleczenia. Co sądzicie o całej sprawie? Cud, czy zwykły przypadek?

administrator

One thought on “Cud w Kolumbii? Na wzgórzu pojawiła się twarz JEZUSA!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Szokujące zdjęcie z Marsa! Sfotografowano NIEZWYKŁĄ ISTOTĘ!?

pon Kwi 11 , 2016
W sieci jakiś czas temu pojawiło się niezwykle kontrowersyjne zdjęcie, które dosłownie zszokowało internautów. Fotografia została wykonana na powierzchni Marsa, czyli ostatnio najbardziej badanej planecie Układu Słonecznego, a przedstawia ona coś co zdaniem użytkowników jest naszym, ziemskim niedźwiedziem! I choć cała sprawa może się wydać żenująca to faktycznie zdjęcie nie […]