Kobieta została UZDROWIONA! Pomogło jej przyjęcie KOMUNII!

Historia opublikowana jakiś czas temu przez, jeden z rosyjskich portali zszokowała, a jednocześnie dodała nadziei masie czytelników. Dotyczy ona 90-letniej Anny Petrowej, która ze względu na swoją chorobę nie mogła chodzić i praktycznie nie było szans, by mogło się to kiedykolwiek zmienić. Lekarze zupełnie rozkładali ręce, próbując rozmaitych leków, czy zabiegów, jednak nic nie dawało skutku. Nikt by się, wtedy nie spodziewał, że najlepszym lekarstwem okaże się Komunia Święta!

Kobieta przyjęła ją na jednej z niedzielnych mszy i jeszcze tej samej nocy, w jej życiu wydarzyła się rzecz niezwykła. We śnie usłyszała głos, który stwierdził, że jej choroba została cofnięta, a Ona sama może już bez problemu chodzić. Oczywiście nie trzeba pisać, że po przebudzeniu potraktowała to tylko jako zwykłe marzenie senne, nie mające nic wspólnego z prawdą. Jakie musiało być jej szczęście, gdy okazało się, że nie miała racji, a faktycznie jej choroba zupełnie zniknęła, a ona sama może już bez problemu się poruszać.

Historia dodała nadziei wielu obłożnie chorym ludziom, którzy nie mają już sił walczyć o każdy nowy dzień. Co o niej sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.