Piekielne drzewo, które płonie od wewnątrz. Zobaczcie szokujące nagranie!

Nagranie, które trafiło do sieci 21 grudnia zszokowało dosłownie wszystkich internautów i do tej pory nie zostało przez nich  logicznie wyjaśnione. Materiał został wykonany przez turystów, którzy nagrywając niesamowite zjawisko nie kryli zdziwienia.  Na filmie widzimy zwykłe drzewo, wewnątrz którego płoną potężne płomienie – nie wydające, jednak żadnego dymu!

Internauci sami nie wiedzą, co mają sądzić o zajściu. Niektórzy nazywają to zwykłą głupotą i totalnym fotomontażem, jednak nie brakuje też osób, które są przekonane, że drzewo zostało w jakiś sposób przeklęte lub ukryte są w nim duchowe byty, wywołujące ogień. Jaka jest prawda? Tego nie wiadomo. Doszło nawet do tego, że roślina została okrzyknięta: diabelskim krzewem lub drzewem diabła.

A, Wy co sądzicie o całej sprawie?

administrator

One thought on “Piekielne drzewo, które płonie od wewnątrz. Zobaczcie szokujące nagranie!

  1. Żadne piekielne drzewo w mojej miejscowosci takze było podobne zjawisko i to kilka razy, a mianowicie drzewo jest po uderzeniu pioruna jednym konkretnym uderzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Kobieta została UZDROWIONA! Pomogło jej przyjęcie KOMUNII!

nie Kwi 10 , 2016
Historia opublikowana jakiś czas temu przez, jeden z rosyjskich portali zszokowała, a jednocześnie dodała nadziei masie czytelników. Dotyczy ona 90-letniej Anny Petrowej, która ze względu na swoją chorobę nie mogła chodzić i praktycznie nie było szans, by mogło się to kiedykolwiek zmienić. Lekarze zupełnie rozkładali ręce, próbując rozmaitych leków, czy […]