Niezwykłe nagranie mężczyzny, który spotkał siebie z przyszłości. Dowód na podróże w czasie?

Bez wątpienia historia Håkana Nordkvista jest, jedną z najbardziej niesamowitych opowieści na świecie. Mężczyzna twierdzi, że w 2006 roku w jego domu otworzyło się przejście czasoprzestrzenne, które przeniosło go w zupełnie inny świat – świat, w którym spotkał samego siebie z przyszłości! I choć brzmi to może jak majaczenie, wyciągnięte prosto ze szpitala psychiatrycznego to Håkan przedstawił nagranie, świadczące, że to co mówi, może być prawdą.

Materiał przedstawia dwóch mężczyzn w zupełnie różnym wieku, którzy mają być młodszą i starszą wersją samych siebie. W pewnej chwili obydwoje pokazują do kamery identyczne tatuaże, ukazane dokładnie w tym samym miejscu. Czy filmik jest dowodem na istnienie podróży w czasie? Niekonieczne, bowiem w sieci krążą pogłoski, że całe to wydarzenie było tylko efektem kampanii reklamowej firmy, sprzedającej ubezpieczenia. Jednak, ile jest w tym prawdy i czemu ostatecznie cała kampania nie ruszyła, skoro nagranie cieszyło się tak dużą popularnością i bez wątpienia przyniosło by duży sukces firmie. A może jest to po prostu plotka, mająca ośmieszyć materiał i odwrócić naszą uwagę od niezbitego dowodu, świadczącego, że coś takiego jak tunele czasoprzestrzenne do innych światów naprawdę istnieją? Jak myślicie?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Bajka Simpsonowie przewidziała kandydaturę Donalda Trumpa? Było to aż 15 lat temu...

wt Kwi 12 , 2016
Jedna z najbardziej popularnych kreskówek na świecie, znana jako Simpsonowie już niejednokrotnie spotykała się z zarzutami, jakoby w jej fabułę wplecione były przepowiednie, mające sprawdzać się w przyszłości. Istotnie, choć brzmi to zupełnie irracjonalnie to w serialu już wiele razy pojawiły się niejasne sceny, ukazujące jeszcze przed zamachem bliźniaczych wież […]