Chłopiec – żarówka! Oceńcie jego niezwykłe moce!

Ten chłopiec, mieszkający w indyjskiej wiosce, z pewnością ma prawo nazwać się prawdziwym X-menem! Wszystko w związku z jego niezwykłymi zdolnościami, które sprawiają, że jest On zupełnie odporny na działanie prądu, a nawet jest w stanie sam go wytwarzać. Młodzieniec odkrył swój dar zupełnie przypadkiem – gdy dotknął kabla z napięciem 230V. A ponieważ zupełnie nic mu się nie stało zaczął eksperymentować na coraz to „mocniejszych” rzeczach.

Doszło, nawet do tego, że pewnego dnia wspiął się na słup linii wysokiego napięcia i dotknął linii o mocy 11 tysięcy V. Ile w tym prawdy? Możliwe, że całkiem sporo bowiem chłopak opublikował nawet nagranie, na którym za pomocą języka zapala lampkę. Prawda, czy sprytnie wymyślone kłamstwo? Chcielibyście zostać „człowiekiem żarówką”?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Ostatnie zdjęcie HITLERA zrobione na kilka godzin przed śmiercią!

czw Kwi 14 , 2016
Adolf Hitler to bez wątpienia, jedna z najbardziej kontrowersyjnych, a zarazem przerażających postaci które kiedykolwiek chodziły po Ziemi. Nic więc dziwnego, ze dorobił się on masy teorii spiskowych, które choć czasami mogą się wydawać zupełnie irracjonalne to, jednak być może zawierają ziarnko prawdy… Wśród tych mitów znalazły się m.in. historie o […]