Dziwne nagranie podbija sieć! Chmara ptaków ułożyła się na kształt twarzy Putina….

W sieci, jakiś czas temu pojawiło się dość szokujące nagranie, wykonane w Nowym Jorku! Materiał przedstawia lecące ptaki i może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby w pewnej chwili nie układały się one w kształt głowy mężczyzny. Co więcej wielu internautów jest święcie przekonanych, że owa postać, stworzona przez ptaki to nie kto inny, a właśnie Władimir Putin, czyli aktualny prezydent Rosji.

A, że o Putinie krąży masa kontrowersji od razu w sieci pojawiły się teorie spiskowe, dotyczące zapowiedzi wojen i ciężkich czasów, które miałaby spowodować Rosja. A, Wy jak sądzicie? Niewątpliwie faktycznie ptaki układają się w kształt męskiej twarzy, ale czy akurat Władimira. Myślicie, że naprawdę całe to dziwne zajście może być zapowiedzią trudnych losów dla świata, które wywoła Rosja? 

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Wierzycie, że zwierzęta są obdarzone szóstym zmysłem i czasami wykorzystują go, by ostrzec ludzi przez mroczną przyszłością? A, Wam kogo lub co przypomina figura stworzona przez zwierzęta? 

 

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. po pierwsze to Stalin, a po drugie to zapowiedź końca Putina

    Post a Reply
  2. a moze to nie meska twarz, tylko, damska z niemiec ?

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.