Ostatnie zdjęcie HITLERA zrobione na kilka godzin przed śmiercią!

Adolf Hitler to bez wątpienia, jedna z najbardziej kontrowersyjnych, a zarazem przerażających postaci które kiedykolwiek chodziły po Ziemi. Nic więc dziwnego, ze dorobił się on masy teorii spiskowych, które choć czasami mogą się wydawać zupełnie irracjonalne to, jednak być może zawierają ziarnko prawdy…

Wśród tych mitów znalazły się m.in. historie o rzekomym powiązaniu Hitlera z aktualnym kanclerzem Niemiec Angelą Merkel, która według wielu przesłanek miałaby być córką dyktatora i wypełniać po cichu jego zbrodnicze plany. Jeśli bardziej interesuje Was ten temat zapraszamy do kliknięcia w link. Nie brakuje, także teorii, jakoby Adolf tworzył latające spodki, które My teraz bierzemy za pojazdy obcych lub nawet sam współpracował z kosmitami.

Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam fotografię, która pojawiła się jakiś czas temu w sieci i już zdążyła dorobić się masy kontrowersji. Przedstawia ona Hitlera wychodzącego z bunkra, by po raz ostatni spojrzeć na Berlin, który aktualnie był w totalnej rozsypce i ukazywał obraz śmierci, zła i zniszczenia. Zdjęcie zostało wykonane na kilka godzin przed śmiercią mężczyzny i ukazuje go, stojącego obok oficera SS. Po całym wydarzeniu z fotografii Adolf wrócił do swojego bunkra, gdzie wziął ślub z Ewą Braun, po czym razem ze swoją żoną popełnił samobójstwo.

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Bardzo ciekawe biorąc pod uwagę fakt że pani kanclerz ma polskie korzenie,no ale teraz będą się doszukiwać bzdur.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.