Podczas programu NA ŻYWO nagrano UFO? Film wywołał kontrowersje…

Nagrania UFO pojawiają się w sieci co jakiś czas – nigdy jednak nie było sytuacji aby niezidentyfikowany obiekt latający został zarejestrowany w programie na żywo! Właśnie takie wydarzenie miało miejsce 28 lutego 2015 roku, kiedy to w czasie rozmowy prezenterów za szybą przeleciał dziwny spodek, który zszokował odbiorców!

Internauci nie są wstanie wyjaśnić pochodzenia obiektu, ale są przekonani, że nie był to ani dron, ani samolot, ani tym bardziej balon, więc co dokładnie? Nie brakuje, oczywiście osób, które są wręcz przekonane, że po raz pierwszy na świecie doszło do obserwacji statku kosmitów podczas projekcji na żywo. A, Wy jak sądzicie? Czym mógł być ten obiekt i, czy naprawdę należał do obcych?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=19&v=JKWBIr_q5Uc

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Dziwne nagranie podbija sieć! Chmara ptaków ułożyła się na kształt twarzy Putina....

czw Kwi 14 , 2016
W sieci, jakiś czas temu pojawiło się dość szokujące nagranie, wykonane w Nowym Jorku! Materiał przedstawia lecące ptaki i może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby w pewnej chwili nie układały się one w kształt głowy mężczyzny. Co więcej wielu internautów jest święcie przekonanych, że owa postać, stworzona przez […]