Narodziło się dziecko z syndromem WILKOŁAKA! Matka uważa to za CUD!

Mutacje i choroby zmieniające wygląd zdarzają się wśród ludzi niestety zbyt często. Co gorsza niejednokrotnie bywało tak, że osoby dotknięte tym zaburzeniem nie tylko nie potrafiły poradzić sobie sami z sobą i pogodzić ze swoim problemem, ale także skazywani byli na życie w ośmieszeniu lub co gorsza śmierć. Tak właśnie wyglądała legendarna sprawa wampirów, czyli ludzi, dotkniętych chorobą, zwaną porfirią, która powodowała u nich przerażające odparzenia przez co swym wyglądem przypominali potwory.

Nie inaczej było w przypadku czarownic i czarowników, czyli zwykłych kobiet i mężczyzn, którzy za każdą inność mogli zostać skazani na śmierć lub także, rzekomych wilkołaków, którzy tylko przez psychiczne urojenia lub inne zaburzenia oskarżani byli o zabijanie ludzi pod postacią ogromnych, krwiożerczych wilków. Na szczęście czasy trochę się zmieniły i dziś wiemy, że wiele z tych podobno paranormalnych przypadków to tylko choroby, zmieniające wygląd fizyczny człowieka.

Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam przypadek chłopca z hinduskiej rodziny, który urodził się z rzadkim zaburzeniem, zwanym hipertrichozą (syndromem wilkołaka), powodującym obfite owłosienie w bardzo wielu miejscach ciała. Owe dziecko urodziło się już z włosami na plecach i ramionach i na zdjęciach ma mniej więcej 3 miesiące. Z pewnością wielu rodziców mogłoby być niezwykle zmartwionych chorobą, jedna co ciekawe jego matka jest z tego powodu niezwykle dumna, a nawet uważa, że zaburzenie to tak naprawdę dar od Boga.

1
Shariq Allaqaband

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Turyści nagrali błyszczącą istotę pod wodą?! Legendarny stwór?

sob Kwi 16 , 2016
Nagranie, które zostało wstawione do sieci jakiś czas temu, dotąd szokuje internautów i dalej nie pozostaje wyjaśnione. Zostało wykonane przez kilku turystów i przedstawia przedziwne i zjawiskowe, błyszczące światło, które udało się im wypatrzyć w wodach Zatoki Bristolskiej. Niektórzy użytkownicy są wręcz przekonani, że na filmiku widzimy zwykłą meduzę lub […]