Turyści nagrali błyszczącą istotę pod wodą?! Legendarny stwór?

Nagranie, które zostało wstawione do sieci jakiś czas temu, dotąd szokuje internautów i dalej nie pozostaje wyjaśnione. Zostało wykonane przez kilku turystów i przedstawia przedziwne i zjawiskowe, błyszczące światło, które udało się im wypatrzyć w wodach Zatoki Bristolskiej.

Niektórzy użytkownicy są wręcz przekonani, że na filmiku widzimy zwykłą meduzę lub kałamarnice, natomiast i tak nie wyjaśnia to tak potężnego, silnego blasku, wydobywającego się spod tafli wody. Nie brakuje, jednakże osób, które twierdzą, że pod wodą mogło znajdować się jakieś nieznane dotąd stworzenie obdarzone właściwościami wytwarzania światła. Czy jednak jest to prawda? Pojawiły się również sugestie, jakoby na nagraniu widać było statek obcych, którzy ukrywają się pod wodą, by zostać niezauważonymi dla ludzi.

A, Wy jak uważacie? Co według Was przedstawia materiał? Nowy gatunek , a może jeszcze coś innego?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Duch dziecka, które zginęło w tornadzie, ukazał się rodzinie!? Zobaczcie nagranie!

nie Kwi 17 , 2016
Katastrofy naturalne to bez wątpienia największe i najbardziej niebezpieczne tragedie, jakie mogą dotknąć człowieka. Wpływa na to przede wszystkim fakt, że My jako ludzie nie jesteśmy wstanie w żaden sposób natury kontrolować, a w wręcz przeciwnie to ona często okazuje się najstraszniejszym i najniebezpieczniejszym władcą człowieka i w jednej chwili […]