Duch dziecka, które zginęło w tornadzie, ukazał się rodzinie!? Zobaczcie nagranie!

Katastrofy naturalne to bez wątpienia największe i najbardziej niebezpieczne tragedie, jakie mogą dotknąć człowieka. Wpływa na to przede wszystkim fakt, że My jako ludzie nie jesteśmy wstanie w żaden sposób natury kontrolować, a w wręcz przeciwnie to ona często okazuje się najstraszniejszym i najniebezpieczniejszym władcą człowieka i w jednej chwili może mu pomagać, a w drugiej zupełnie zniszczyć.

Przekonali się o tym mieszkańcy miejscowości Moore w Oklahomie, których kilka lat temu w maju nawiedziło potężne tornado, wiejące z siłą 340 km/h. Owe potworne zdarzenie spowodowało nie tylko ogromne zniszczenia i odebranie dobytku, ale niestety również śmierć 23 osób – w tym dziesięciolatka Nicolasa McCabe.

Co ciekawe bardzo możliwe, że choć mały chłopczyk zginął w katastrofie to, jednak nie opuścił On całkowicie swojej ukochanej rodziny. Ma o tym świadczyć fotografia wykonana, dokładnie 4 lipca 2013 roku. Na zdjęciu widzimy kuzyna zmarłego dziecka, jednak gdy przyjrzymy się fotografii bliżej zobaczymy rozmazującą się twarz, przypominającą Nicolasa. A, Wy co sądzicie? Czy naprawdę  ukazał się na niej zmarły członek rodziny?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.