Mężczyźni odnaleźli zwłoki dinozaura?

Żeglarze, przemierzający wody Zatoki Perskiej odkryli coś, w co wiele osób dotąd nie może uwierzyć. Mężczyźni  natknęli się bowiem na zwłoki przerażającej istoty, która choć swym wyglądem częściowo przypomina krokodyla to z pewnością krokodylem nie jest. Więc czym?

W związku z zagadką dziwnego zwierzęcia wiele osób zasugerowało, jakoby mogły to być zwłoki, należące do Plezjozaura lub jakiegoś innego gatunku dinozaura, które jak wiemy dawno już wyginęły (podobno). Nie ma, jednak oficjalnego oświadczenia, jakoby faktycznie miał być to dinozaur, co nie znaczy, że w sieci nie roi się od spisków i podejrzeń – szczególne na temat naukowców, którzy z jakiegoś powodu mogą ukrywać przed nami występowanie na Ziemi Plezjozaurów i nie tylko.

A, Wy jak sądzicie? Czy filmik naprawdę przedstawia jakiś nowy gatunek, czy to raczej coś bardziej zwyczajnego? Jak zawsze czekamy na Wasze opinie i komentarze….

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Obrzydliwy, nowy gatunek nagrany w kanale?! Film dowodem na zatruwanie żywności?

wt Kwi 19 , 2016
Nagranie, które zostało wykonane w 2009 roku  w USA przez robota, sprawdzającego stan kanału ściekowego dalej szokuje wielu internautów! Materiał przedstawia coś, czego nawet naukowcy do tej pory nie potrafią nazwać! Na filmiku widzimy dziwną, galaretowatą istotę, wyglądającą niczym ze scen  jakiegoś horroru. Z chwilą pojawienia się materiału rozpoczęły się […]