Obrzydliwy, nowy gatunek nagrany w kanale?! Film dowodem na zatruwanie żywności?

Nagranie, które zostało wykonane w 2009 roku  w USA przez robota, sprawdzającego stan kanału ściekowego dalej szokuje wielu internautów! Materiał przedstawia coś, czego nawet naukowcy do tej pory nie potrafią nazwać! Na filmiku widzimy dziwną, galaretowatą istotę, wyglądającą niczym ze scen  jakiegoś horroru.

Z chwilą pojawienia się materiału rozpoczęły się zażarte dyskusje na temat dowodu, jakoby film potwierdzał, że do naszego jedzenia dodawane są niebezpieczne chemikalia, które powodują choroby, a także mutacje. Czy to właśnie żywność doprowadziła do powstania tak przerażającej i wręcz niesamowitej istoty? Kto wie, jednak już od dawna można spotkać się z kontrowersjami, jakoby nasze powietrze, leki i jedzenie były trute przez potężną i niezwykle bogatą grupkę osób, która chce pozbyć się większości ludzi na Ziemi i po ich śmierci przejąć władze nad pozostałymi. A, Wy jak sądzicie? Co właściwie przedstawia nagranie i czy może ono być dowodem na spisek?

Edit: Z najnowszych informacji, nadesłanych przez czytelnika okazało się, że to dziwne stworzenie, które stało się powodem tak zażartych kłótni w sieci to tak naprawdę zwykły rurecznik mułowy, czyli gatunek skąposzczeta, którego ciało przypomina dżdżownicę! Co najbardziej przerażające pewna pani utrzymywała, że w jej bloku w miejscowości Elbląg rurecznik jest częstym bywalcem wanien i kabin prysznicowych… Kto wie – może Wy też niedługo spotkacie to przepiękne stworzonko, podczas porannej kąpieli.

administrator

One thought on “Obrzydliwy, nowy gatunek nagrany w kanale?! Film dowodem na zatruwanie żywności?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Szatan z filmu Syn Boży niewiarygodnie podobny do OBAMY! Przypadek, czy coś więcej?

wt Kwi 19 , 2016
Film o tytule Syn Boży jest, chyba jednym z najbardziej tajemniczych, a zarazem kontrowersyjnych produkcji jakie powstały na świecie. Co ciekawe nie jest to żaden kasowy obraz do kin, ale zwykły film telewizyjny, który stworzono specjalne na potrzeby kanału History Channel. W czym tkwi jego niezwykłość? Chodzi o aktora, Mohammeda […]