Anioł uzdrowił dziecko? Zdarzenie nagrano na kamerze monitoringu!

Do wydarzenia, jakiego doszło w Charlotte w 2013 roku, dalej nie może uwierzyć wiele osób. Sytuacja dotyczyła czternastoletniej dziewczynki, imieniem Chelsea, która od urodzenia cierpiała na niezwykle poważne problemy zdrowotne, które doprowadziły ją prawie do śmierci. Pewnego dnia podczas pobytu dziecka w szpitalu lekarze zdecydowali o odłączeniu dziewczynki od aparatury, bowiem ich zdaniem Chelsea za bardzo się męczyła, a dalsze sztuczne podtrzymywanie jej życia wydawało się im zupełnie bezsensowne.

To właśnie w tym czasie w szpitalu miało dojść do czegoś niezwykłego! Kiedy mama Chelsea płakała nad losem swojej córki w sali pojawiła się niezwykła, świetlista postać, która choć zszokowała kobietę otoczona była niezwykłym ciepłem i miłością, które sprawiło, że zaufała ona zagadkowej istocie. Dość szybko, jednak rzekomy Anioł zniknął i co niezwykłe już godzinę po jego wizycie dziewczynka poczuła się o wiele lepiej, a z czasem jej choroba cofnęła się całkowicie.

Oczywiście cała historia mogłaby być tylko i wyłącznie kolejną niesamowitą opowieścią, na której prawdziwość nie ma żadnego dowodu, jednak co najbardziej niesamowite nagranie z monitoringu zdaje się ją potwierdzać. Myślicie, że nareszcie nagrano prawdziwego Anioła, który uzdrowił dziecko?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Naukowcy ustalili, że ponad połowie ludzi ukazał się DUCH ukochanej osoby!

pt Kwi 22 , 2016
Duchy to dla wielu z nas temat, który ma szansę albo wystraszyć nas na śmierć, albo też wręcz przeciwnie rozbawić do łez. Co ciekawe w obu tych przypadkach w większości traktujemy wątek nadprzyrodzonych istot jako fantastykę, a nie realne zdarzenie, które ma szansę mieć miejsce w rzeczywistości. Stąd też najnowsze […]