Naukowcy ustalili, że ponad połowie ludzi ukazał się DUCH ukochanej osoby!

Duchy to dla wielu z nas temat, który ma szansę albo wystraszyć nas na śmierć, albo też wręcz przeciwnie rozbawić do łez. Co ciekawe w obu tych przypadkach w większości traktujemy wątek nadprzyrodzonych istot jako fantastykę, a nie realne zdarzenie, które ma szansę mieć miejsce w rzeczywistości. Stąd też najnowsze badania naukowców z Włoch mogą nieźle zszokować przeciętnego człowieka. Wynika, z nich, że około 60% partnerów, którzy stracili swoją drugą połówkę słyszało lub nawet widziało ją po jej śmierci. Najczęściej relacje te mówiły o dziwnych dźwiękach, które dobywały się z nieokreślonego źródła, a także o przemieszczających się samoistnie garnkach, sztućcach, jak również obrazkach, przedstawiających święte postaci. Czasem wspominano nawet o mrocznych cieniach, które poruszały się po mieszkaniu…

Badacze zasugerowali, że wszystkie te rzekomo paranormalne przypadki są wyłącznie dziełem naszego wykończonego stresem i tęsknotą umysłu, który za pomocą iluzji próbuje przywrócić nam naszą ukochaną osobę i dać chwilę ukojenia. Nie brakuje, jednak osób, które uważają, że faktycznie po śmierci wiele dusz zostaje z drugą połówką, jeszcze przez jakiś czas, bowiem są oni zupełnie zagubieni i nie mają pojęcia, że ich czas już się skończył. Podobno czasami zdarza się nawet, że duch nie chce nigdy opuścić miejsca, w którym przebywał jako człowiek, bo nie chce zostawić swoich bliskich i nie jest wstanie zaakceptować, że świat w którym aktualnie przebywa nie jest już jego domem.

A, Wy jak uważacie? Wierzycie w istnienie duchów, czy raczej uważacie ich rzekome objawienia jako zwykłą iluzję i nieumiejętność poradzenia sobie umysłu z utratą bliskiej osoby?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.