Czarne dziury bramami do INNYCH WYMIARÓW?! Spektakularne odkrycie fizyka….

Brytyjski fizyk nazwiskiem Stephen Hawking podczas spotkania Królewskiego Towarzystwa Technologicznego w sierpniu przedstawił niezwykle kontrowersyjną teorię, dotyczącą prawdziwej istoty czarnych dziur. Wedle opinii mężczyzny wszystko co wpadnie do wnętrza dziury może nie ulegać destrukcji, jak dotąd sądzono, ale wręcz przeciwnie przenosić  się w zupełnie inne światy, zwane jako alternatywne rzeczywistości, które mogą się mniej lub bardziej różnić od naszego świata.

Z najnowszych informacji dowiadujemy się, że Stephen Hawking wykonując eksperyment z wykorzystaniem helu do symulowania czarnej dziury i fal dźwiękowych jako jej zasysających właściwości odkrył, że energia faktycznie jest wstanie uciec z próżni, co dowodzi, że wcale nie jest to portal z którego nie ma wyjścia i który niszczy wszystko, co wpadnie do jego wnętrza. Co więcej fizyk jest przekonany, że choć czarne dziury nie niszczą materii i pozwalają jej uciec to, jednak nie ma możliwości powrotu do wymiary z którego się przeniosło, a po przekroczeniu granic mrocznego obszaru czasoprzestrzeni znajdziemy się w zupełnie innym świecie, który może się bardzo różnić do naszego.

I choć opinia i odkrycie profesora jest niezwykle kontrowersyjne to, jednak zdaje się je potwierdzać doświadczenie wielu ezoteryków, którzy twierdzą, że za pomocą medytacji i skupienia są wstanie opuścić swe materialne ciało i podróżować nie tylko po naszym świecie (zwiedzając wszelkie państwa, czy nawet planety), ale nawet po innych wymiarach, które są zupełnie niedostępne dla ludzkiego ciała. Czy to właśnie czarny dziury, oprócz projekcji astralnych są wstanie przenieść nas do tych światów? Jak myślicie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.