Mężczyzna nagrał prawdziwe objawienie ANIOŁA!?

Anioły według Biblii są wysłannikami Boga, które na Jego polecenie wykonują rozmaite zadania lub pomagają nam zwykłym, szarym śmiertelnikom w codziennym życiu i przezwyciężaniu problemów. Co ciekawe raz na jakiś czas w sieci pojawiają się niezwykłe fotografie, mające rzekomo ukazywać prawdziwe objawienia Aniołów w czasie pełnienia Ich boskich obowiązków – jedna z nich, jednak zszokowała wszystkich odbiorców.

Zdjęcie zostało wykonane w lesie – przez właściciela terenu, który był podobno niezwykle zaniepokojony pojawiającymi się na jego ziemiach dziwacznymi światłami. Chcąc zbadać ich źródło mężczyzna zainstalował specjalne kamery, które zarejestrowały niezwykły film, na którym wiele osób doszukuje się obecności Anioła.

Ale, czy jest to prawda? Masa odbiorców jest przekonana, że owy blask to tylko efekt działania świetlika, jednak wielu internautów zwraca uwagę, że nie jest to możliwe, chyba że owad miałby kilka metrów wysokości. A, Wy jak sądzicie? Anioł, czy zwykły świetlik?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Przepowiednie Emanuela Minosa: uchodźcy, wojna i apokalipsa...

pon Kwi 25 , 2016
Emanuel Minos był norweskim teologiem, ewangelistą, a także jasnowidzem, który twierdził, że kilka razy w swoim życiu otrzymał naprawdę poruszające wizje, dotyczące świata przyszłości. Mężczyzna nie jest, jednak najbardziej znany ze swoich zdolności profetycznych, ale przepowiedni, które spisał słuchając pewnej 90-letniej chrześcijanki, która zgłosiła się do niego o pomoc w […]