Kapłan opublikował fragment rytuału SATANISTYCZNEGO! Materiał zszokował internautów!

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o powstaniu kościoła szatana w Quindío z inicjatywy Víctora Damiána Rozo Villarreala. Owy mężczyzna jest długoletnim wyznawcą tej religii i niejednokrotnie mówił o ogromnym pięknie jego wyznania i przekonywał każdego do sprzedania swojej duszy w imię podróży i bogactwa.

Rozo jest znany z publikowania filmików, w których wygłasza ewangelie i opisuje całą historię biednego, upadłego anioła, który zbuntował się przeciwko swojemu Stworzycielowi i zażądał pełnej wolności i niezależności. Niewielu, jednak ludzi wierzy w jego słowa i raczej uważa jego religie bardziej za dziecinną zabawę niż prawdziwe wyznanie. Ostatnio, jednak mężczyzna przeszedł samego siebie i wywołał prawdziwy szum w sieci, publikując fragment satanistycznego rytuału, dzięki któremu pragnie pokazać jak naprawdę wygląda „magia” i ceremonie w ich wierze. W materiale widzimy arcykapłana siedzącego na tronie i innych wyznawców, którzy modlą się w otoczeniu płomieni i mistycznych symboli, wykonując rozmaite „magiczne” gesty.

Co sądzicie o rytuale?

https://www.youtube.com/watch?v=mD_rl1dFBHo

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Stefan Ossowiecki - telepata i jasnowidz, który potrafił być w dwóch miejscach jednocześnie!

czw Kwi 28 , 2016
Stefan Ossowiecki był polskim inżynierem jak i badaczem zjawisk niewyjaśnionych, urodzonym w 1877 roku w Moskwie. Swój pierwszy dar odkrył w wieku 14 lat, kiedy całkiem przypadkowo zaczął odbierać telepatycznie myśli osób, znajdujących się w jego otoczeniu i tym samym mógł poznać tajemnice wybranego człowieka. Z czasem jego umiejętności ewoluowały […]