Czy Conchita Wurst jest projektem mającym kontrolować ludzi? Pojawił się szokujący dowód?

Na temat gwiazd i ich powiązań z tajnymi organizacjami powstało już mnóstwo teorii spiskowych i przemyśleń. Wśród nich najpopularniejszy jest fakt, że sekty już od narodzin przygotowują daną osobę do zostania gwiazdą i za pieniądze i sławę, którą oferują każą im wpływać na umysły fanów, by myśleli i robili, to na czym im zależy. Ile w tym prawdy? Tego nikt nie wie, jednak ilość okultystycznej symboliki i masa roznegliżowanych osób na ekranie jest miejscami, wręcz przerażająca!

Co ciekawe, nie dotyczy to wyłącznie zagranicznego show biznesu, bowiem nawet w naszym kraju od dłuższego czasu panuje trend na tzw. zakrywanie jednego oka, co ma podobno symbolizować wszystko widzące oko w masońskiej piramidzie lub biało czarne kolory, ukazujące dobro i zło. Oczywiście można powiedzieć, że to tylko pewnego rodzaju kreacja artystyczna, jednak i tu ilość tych przypadków wydaje tak ogromna, że zakraja to bardziej o jakąś fanatyczną modę, niż mający nas wyróżnić styl. Co ciekawe ta wymieniona wyżej masońska piramida z okiem nie pojawia się wyłącznie w teledyskach, ale nawet na amerykańskim dolarze…

Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam kolejny być może przypadek, dotyczący tym razem niejakiej Conchity Wurst, która w 2014 roku wygrała festiwal Eurowizji ze swoją piosenką Rise Like Phoenix. Ten niezwykle popularny wokalista, który na scenie odgrywa postać kobiety z brodą ma na imię Thomas Neuwirth i od jakiegoś czasu krąży w sieci masa spekulacji na temat jego powiązań z zakonem Illuminatów. Oczywiście jak zwykle są to tylko zwykłe przypuszczenia, jednak wiele osób zdążył już ogromnie zszokować tatuaż Wurst na plecach, który co niezwykłe przedstawia kobietę w bujnych włosach  z wyrysowanym na piersi symbolem, przypominającym kształtem gwiazdę lub pentagram. Nie to jest, jednak najdziwniejsze, bowiem gdy przyjrzymy się tatuażowi bliżej ujrzymy ukryty pod nim symbol masońskiej piramidy z promieniami, bijącymi od oka opatrzności. Czy owa kobieta z bujnymi włosami symbolizuje samą Conchite, która została w pewien sposób oświecona przez Illuminatów i otrzymała możliwość robienia światowej kariery w zamian za wypełnianie zbrodniczych planów? A, jeśli nie to, czy fakt wykonania tak kontrowersyjnego tatuażu jest zwykłym przypadkiem?

Jak myślicie? Jak zwykle czekamy na Wasze komentarze i wnioski i jak zwykle uprzedzamy – To są wyłącznie przemyślenia i nikomu z Was nie karzemy brać ich na poważnie. Tym bardziej, jeśli potem kończy się to wyzwiskami i hejtem.

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.