Na niebie nagrano dwa słońca!? Czy proroctwo właśnie się wypełnia?

Fenomen tajemniczej planety Nibiru powrócił na nowo kilka miesięcy temu, kiedy California Institute of Technology poinformował o odkryciu dziewiątej planety, znajdującej się daleko poza orbitą Plutona. Wtedy też media zalała masa kontrowersyjnych informacji, jakoby faktycznie było to legendarne Nibiru. A jaka jest prawda? Na razie nie wiadomo, jednak w sieci pojawiła się ostatnio kolejna rzekoma obserwacja niezwykłej planety, ukazanej optycznie blisko Słońca.

Oczywiście z chwilą opublikowania nagrania w Internecie zawrzała również fala przerażonych internautów twierdzących, że ukazanie się Nibiru jest zapowiedzią ciężkich i przełomowych zmian, które czekają Ziemię. Pojawiły się, także komentarze dotyczące przepowiedni  pewnej wizjonerki z Irlandii, która w swych wizjach przekazanych od Boga Ojca przewidziała, że pojawienie się dwóch Słońc na niebie będzie oznaką końca świata. A oto fragment proroctwa:

„Wkrótce nowe, nieoczekiwane znaki, które przeczą całemu ludzkiemu rozumieniu nauki, będą przeze Mnie pokazane niedowierzającemu światu, jako początek objawienia się Mojej Interwencji. Żadne naukowe wyjaśnienie nie będzie miało sensu, gdy będą widoczne dwa słońca.”

Przypomnijmy, że według legend Planeta Nibiru jest ciałem niebieskim, z którego pochodzą istoty, zwane jako Reptilianie, którzy ukrywają się pod iluzją najsławniejszych postaci świata jak politycy, piosenkarze, czy nawet Papieże i próbują przejąć władzę nad światem. Czy, jednak te wszystkie wizje mają coś wspólnego z prawdą? Jak uważacie?

administrator

3 thoughts on “Na niebie nagrano dwa słońca!? Czy proroctwo właśnie się wypełnia?

  1. Myślę, że coś w tym jest z prawdy … Gołym okiem widać, że zło ontyczne wkroczyło na Ziemię w ostatnie fazę walki z dziećmi Bożymi … Czy to ruptylianie, czy szaracy … Czy jeszcze inne stwory to nie ważne … Ważne jednak jest dla nas, że są to znaki końca czasów a więc zbliżającej się Paruzji Chrystusa i powrotu Królestwa Pokoju i Sprawiedliwości na Ziemię, która ponownie ma należeć tylko do nas …a nie do pasożytów, którzy wykorzystywali nas miliony lat … Nie podawajmy się i Walczmy może jak ślepi samuraje i wystrzegajmy się nienawiści do ludzi – przebaaczając sobie nawzajem, bo tylko takim sposobem możemy pozbawić złowrogie siły pożywienia. Oni zawsze żywili się naszą energią, emocjami, a szczególnie nienawiścią … Sum sum corda!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Gospodyni unosząca rzeczy siłą umysłu. Zobaczcie nagranie, które zszokowało wielu!

czw Maj 5 , 2016
Z pewnością każdy z nas pamięta legendarne już komiksy, filmy, czy bajki o X-menach, czyli grupce ludzi, którzy w wyniki ewolucji urodzili się z nadprzyrodzonymi umiejętnościami, które dawały im wielką przewagę nad zwykłymi, normalnymi ludźmi. Postanowiliśmy więc stworzyć  specjalny cykl postów, w którym przedstawimy Wam kilka takich osób, które choć […]