Czy śmierć Prince była zabójstwem? Artysta często wspominał o….

Temat śmierci Prince do tej pory wzbudza masę kontrowersji, a jednocześnie jej dokładne okoliczności, dalej nie zostały wyjaśnione. Jedni mówią, że winą jego odejścia są substancje psychoaktywne, inni zwalają wszystko na chorobę ciała, a jeszcze inni dopatrują się w całym zajściu bardziej przerażających historii.

Chodzi tu, oczywiście o obśmiewany przez wielu temat tajnych organizacji, które rzekomo kierują światem, starając się przy tym wszystkim zabić jak największą ilość osób, by na Ziemi pozostała wyłącznie garstka, którą można manipulować. To właśnie po to tak propagowane są szczepionki i przemoc, a według wielu spiskowców niebo w tajemnicy spryskiwane jest zabójczymi substancjami.

Co ciekawe to właśnie na ten temat często wypowiadał się Prince, a nawet napisał  piosenkę o chemtrails o tytule Dreamer, której fragment polskiego tłumaczenia możecie zobaczyć w filmiku poniżej.Myślicie, że śmierć artysty mogła być zabójstwem, dokonanym przez tajne organizacje, którym nie podobało się ujawnienie ich ukrytych projektów?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.