Na niebie pojawiło się świetliste UFO?! Nagranie dowodem na istnienie kosmitów?

Nagrania niezidentyfikowanych obiektów latających to bez wątpienia prawdziwy fenomen sieci. Przede wszystkim wynika to z ludzkiej potrzeby ciekawości i chęci znalezienia kogoś lub czegoś, kto tak jak My również jest istotą myślącą, ale jednocześnie różni się od nas diametralnie. To właśnie, dlatego nagranie, które Wam dziś przedstawimy wywołało taką kontrowersję….

Na wideo widzimy niezwykły obiekt, składający się z białej energii, poruszający się po niebie – który w pewnej chwili przybiera kształt świetlistej obręczy. A czym może być to niezwykłe zjawisko? Kto wie, jednak w Internecie krąży masa doniesień, jakoby był to świetnie zakamuflowany obiekt, należący do przedstawicieli obcych cywilizacji! A, Wy jak myślicie? Co to może być? Czy kosmici podróżując po naszej planecie w nieznanych celach ukrywają się, by nie zostać zauważonymi?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Eurowizja to satanistyczny rytuał?! Czy przedstawione dowody to potwierdzają?

śr Maj 11 , 2016
Eurowizja to dla wielu z nas okres zabawy, śpiewów i tańca, czyli ogólnie rzecz biorąc cieszenia się życiem. Ale, czy naprawdę jest się czym radować? Według wielu teorii festiwal ten jest już od dawna zwykłym pretekstem do zebrania w jednym miejscu masy ludzi, od których kradnie się energię na potrzeby satanistycznej […]