Eurowizja to satanistyczny rytuał?! Czy przedstawione dowody to potwierdzają?

Eurowizja to dla wielu z nas okres zabawy, śpiewów i tańca, czyli ogólnie rzecz biorąc cieszenia się życiem. Ale, czy naprawdę jest się czym radować? Według wielu teorii festiwal ten jest już od dawna zwykłym pretekstem do zebrania w jednym miejscu masy ludzi, od których kradnie się energię na potrzeby satanistycznej ceremonii. Ile w tym prawdy? Kto wie? Jednak kilka faktów związanych z tym konkursem wydaje się naprawdę dziwacznych:

Pierwszy z nich ma związek z ostatnim artykułem, który jakiś czas temu wstawiliśmy na stronę. Opierał się on na postaci zwycięzcy Eurowizji 2014 Thomasa Neuwirtha (przebierającego się na scenie za Conchite) i jego tatuażu, znajdującego się na plecach. Przedstawia on kobietę o bujnych włosach, za którą znajduje się ukryty symbol masońskiej piramidy z wszechwiedzącym okiem.

Dzięki, jednej z naszych czytelniczek dowiedzieliśmy się, że owa kobieta to tak naprawdę matka Thomasa – czy to nie dziwne umieszczać pod własną matką tak kontrowersyjny masoński symbol, od dawna związany z okultyzmem?

Druga sprawa, dotyczy niedawnego tranzytu Merkurego, czyli rzadkiego wydarzenia astronomicznego, dzięki któremu Merkury znalazł się w jednej linii, między Ziemią, a Słońcem. Całe to zjawisko miało miejsce 9 maja, a dokładnie dzień później rozpoczęła się Eurowizja. Pewnie myślicie sobie teraz i co w związku z tym? Otóż to, że Eurowizja 2016 ma miejsce w Sztokholmie, a dokładniej w Globen Arenie, czyli Wielkiej Makiecie Słońca!

Dalej Was to nie przekonuje? Warto też wspomnieć, że Szwecja słynie wręcz ze swojego zamiłowania do astronomii, przede wszystkim przez umieszczenie w wielu ze swoich miast miniatur danej planety. I tak np. Jowisz znajduje się w mieście Arianda, Mars w Morby Centrum,a gdzie znajduje się Merkury, który niedawno pojawił się na tarczy Słonecznej? Oczywiście w Sztokholmie, czyli miejscu, gdzie odbywa się Eurowizja! W tym roku festiwal ten w ogóle obfituje wręcz w miliardy słonecznych znaków, które możecie zobaczyć poniżej.

yiu8oi

Arena w której odbywa się Eurowizja 2016!

 

uyuiiu

Miniaturowy Merkury z Muzeum Miejskiego w Sztokholmie

hmo90

Fragment występu z wczorajszego półfinału reprezentantów Grecji

jhui8i

Fragment występu z wczorajszego półfinału reprezentanta Rosji

 

yu7898

Fragment wczorajszego występu reprezentanta Holandii

Wczoraj podczas pierwszego półfinału widzieliśmy, także interesujący fragment, podczas tańca szarych ludzi. W czasie widowiska za plecami tancerzy ukazuje się ogromna czerwona planeta – Czy przypadkiem nie był to Merkury, a może legendarna planeta Nibiru, o której tak głośno ostatnio w mediach i której pojawienie ma zwiastować koniec świata i apokalipsę? Co sądzicie?

jul8io

Jak zwykle nie można także zapomnieć o masie okultystycznej symboliki, która przez cały przemysł muzyczny przewija się na okrągło – masońskie piramidy, masońskie cyrkle, wszechwidzące oczy, liczby 6, wizerunki demonów, a także szachownice. Na Eurowizji również mamy tego całkiem sporo – Zobaczcie nagranie!

I kolejny może jeden z najważniejszych „przypadków”. Ostatnim czasem głośno było o wykluczeniu z konkursu Rumuni, która według oficjalnych komunikatów miała olbrzymie długi u Europejskiej Unii Nadawców i w żadnym stopniu nie reagowała na ponaglające maile. Pomijając kwestie, że to dość dziwne, żeby całe państwo ukrywało się i udawało że nie istnieje, nie próbując w żaden sposób się dogadać warto zwrócić uwagę na liczbowe przekazy, dotyczące wykluczenia kraju. Gdyby Rumunia wzięła udział w festiwalu w jednym z półfinałów byłoby, aż 19 uczestników, natomiast w drugim tylko 18 – Jednak gdy została wykluczona w obydwu etapach mamy teraz po 18 uczestników, a jak wiemy liczba ta jest przez wiele osób nazywana zakamuflowanym znakiem diabła, czyli numerem 666, opisanym w Biblii. Z pewnością ma ona duży wpływ na udany demoniczny rytuał! Drugą sprawą, dotyczącą pana Ovidiu Antona, czyli wokalisty, który miał reprezentować Rumunię jest fakt dotyczący jego piosenki Moment of silence, której tekst co ciekawe nawiązuje do chrześcijaństwa i walki z bestią. Z pewnością symbolika taka nie pasuje do satanistycznej imprezy, więc może to również z tego powodu utwór został wykluczony. Oto fragment piosenki:

Z krwią na ich dłoniach, ciesząc się z biesiady
Krzyż na ścianie, oczy bestii
Paradują, śmiejąc się z nas gdy znikamy
A ja po prostu nie mogę wziąć więcej
Ta nienawiść spala moją duszę
W najciemniejszej nocy poczuj siłę w tobie
Poświęć chwilę na ciszę i zawalcz dla prawdy

Inne teksty reprezentantów różnych krajów również mogą wzbudzać podejrzenia m.in słowa do utworu Greckiego zespołu Argo, które są ogromnie związane ze Słońcem, nowym światem i złudną utopią, nad którą władzę będzie miała grupka wybranych osób:

Wzrastamy we wschodzącym słońcu
Dołącz do naszej utopii
Planeta Ziemia 2016
Cokolwiek zrobią
Nasze pokolenie temu sprosta
Doświadczyłem imigracji, kiedy byłem młody

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Ktoś szuka dziury w całym,,,,jeden wielki bełkot,,,,,każdy ma z nas prawo wyznawać co chce ,albo i nic,,,

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.