W Anglii grasuje Wilkołak? Kilku mieszkańców zorganizowało polowanie!

Wilkołaki są jednymi z tych legendarnych istot, o których podania o ich spotkaniu pojawiają się w mediach co jakiś czas. Właśnie taki przypadek miał ostatnio miejsce w Hull – Anglii! Wedle wszelkich doniesień w ciągu ostatnich kilku miesięcy już 7 razy zaobserwowano tam przerażającą bestię, którą jedna z kobiet opisała:

„Zobaczyłam to w parku i natychmiast skryłam się w krzakach. Początkowo poruszał się, jak zwykły człowiek – na dwóch kończynach, jednak po chwili zaczął chodzić na czworaka i uciekł z olbrzymią prędkością”

Pewna para opisała istotę jako niezwykle wysoką i całkowicie pokryta sierścią, natomiast inny mężczyzna stwierdził, że przypominała połączenie psa i człowieka. Odchodząc, jednak od faktu, czy ich podania są prawdziwe czy fałszywe  kilku mieszkańców Hull wzięło je widocznie niezwykle poważnie i postanowiło zorganizować polowanie na wilkołaki – dokładnie w pełnie księżyca! Czy znajdą tajemniczą bestię? Kto wie?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Przepiękne i tajemnicze zjawisko na niebie! Czym ono było?

wt Maj 24 , 2016
Do obserwacji dziwnego, aczkolwiek niezwykle efektywnego zjawiska doszło w 2015 roku na lotnisku w Miami! Nagle oczom przechodniów ukazał się wielki, niebieski kształt, przypominający swą strukturą kometę, jednak unoszącą się w bardzo powolnym tempie – niezwykle blisko Ziemi. Z materiału możemy również zauważyć, że owe zjawisko wywołało niemałe zszokowanie wśród […]