Jezus z obrazu otwiera i zamyka oczy!? Wielu internautów ogłosiło to cudem! Zobaczcie podobiznę…

Postać Jezusa już niejednokrotnie malowana była przez wielu artystów – raz jako lśniąca istota unosząca się na niebie, a raz jako zakrwawiony Mesjasz, który umiera by uratować swoje dzieci! Ten obraz, jednak stał się, jednym z najbardziej kontrowersyjnych, a zarazem dla wielu wywołujących przerażenie przedstawień Syna Bożego…

Mowa o datowanym na około 15o lat obrazie, który znajduje się w Czeskim Muzeum! I choć na pierwszy rzut oka nie widać w nim nic szczególnego to wystarczy się dokładniej przyjrzeć, by zobaczyć, że Jezus z malowidła raz ma otwarte, a raz zamknięte oczy. Co prawda większość osób przychyla się do faktu, że jest to po prostu niezwykła iluzja i tak należy to traktować – Nie znaczy to, jednak że brakuje osób, które wiążą cały fakt z prawdziwym cudem, a nawet twierdzą, że przyglądając się podobiźnie doświadczają niezwykłego niepokoju. Pewna kobieta wyznała nawet, że widzi w obrazie połączenie Anioła z demonem, a sam portret wydaje jej się w jakiś sposób przeklęty.

Co myślicie o tym z pozoru cudownym obrazie? Też sądzicie, że to zwykła iluzja, czy może przychylacie się ku bardziej alternatywnym teoriom? Autor obrazu pozostaje jak na razie nieznany, co jeszcze bardziej rozbudza wyobraźnie ludzi, przyglądającym się jego dziełu. Ale, czy faktycznie można doszukiwać się w nim czegoś paranormalnego?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.