Raper Snoop Dogg ostrzega przed szczepionkami! Czy ich zadaniem jest ogłupianie i….

Gwiazdy wydają nam się najbardziej szczęśliwymi osobami na świecie, które poza problemem wyboru sukienki, czy zakupu nowej limuzyny nie mają żadnych problemów. Tymczasem okazuje się, że według teorii spisowych wielu z tych z pozoru radosnych ludzi otrzymało swoją sławę i pieniądze w zamian za oddanie swojej duszy i wpływanie na swoich fanów, którzy często są wstanie zrobić dla nich naprawdę wiele. Doskonale opisał to Bob Dylan, który w czasie, jednego z wywiadów przyznał się do sprzedaży swej duszy w zamian za karierę…

To właśnie, dlatego często mówi się, że wszelkiego rodzaju wokaliści, aktorzy, sportowcy, czy politycy zawsze wiedzą od nas o wiele więcej na temat tego co tak naprawdę dzieje się na świecie, bo sami są częścią mrocznej układanki, mającej za zadanie przejęcie władzy nad światem i czasami ryzykują własnym życiem, by nas ostrzec. Czy właśnie tak zrobił światowy raper Snoop Dogg? Ostatnio niezwykle głośno było o wyznaniu tego amerykańskiego celebryty w sprawie szczepień, które wedle jego opinii są zwykłym środkiem mającym kontrolować ludzkość i sprawiać, by poddawała się wszystkiemu, co się dla niej wymyśli! Czy faktycznie tak jak twierdzi masa osób te z pozoru niegroźne specyfiki, mające stymulować nasz układ odpornościowy mogą być niebezpieczne i zawierać liczne metale ciężkie, wpływające negatywnie na funkcjonowanie mózgu i ogłupiające nas? Jeśli tak to, kto i po co podaje nam to świństwo?

Przeczytajcie fragment wywiadu i dowiedzcie się, co dokładnie powiedział raper:

„Mam to gdzieś – nie zamierzam brać żadnych zastrzyków na grypę tylko dlatego, że jest sezon grypowy. Wezmę trochę tych zwyczajnych cytryn, trochę miodu i pomarańcze. Babcia miała sposób na zdrowie, człowieku. Zawołaj swoją babcię, Człowieku. Zawołaj kogoś ze swojej rodziny.

Nie potrzebujesz tego zastrzyku, wstrzykują Ci w odwłok jakiś śmieć. Ze mną jest wszystko w porządku. Nie chcę żadnego zastrzyku. Szczerze.Oni wstrzykują Ci coś, jakąś kontrolę nad tobą, jakieś śmieci, by mieć nad tobą kontrolę. Kiedy już będą mieć twoje umysł, ciało i duszę, trochę Cię wyhamują. Nie ufam im”

https://www.youtube.com/watch?v=WEcpugkx-9I

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Duchowny zapowiada III wojnę światową na czerwiec tego roku. Koniec Świata ma rozpocząć się...

pon Cze 6 , 2016
Złowieszczych przepowiedni o nadejściu końca świata, antychryście, czy rozpoczęciu III wojny światowej mieliśmy już w historii mnóstwo. Czy tym razem wizja się wypełni? Według pastora Richarda Salazaro jest to nieuniknione,  co więcej duchowny zapowiada wszystkie te tragedie za naprawdę niedługi czas. Richard Salazar twierdzi, że swe wizje otrzymuje od samego Boga, […]