Duchowny zapowiada III wojnę światową na czerwiec tego roku. Koniec Świata ma rozpocząć się…

Złowieszczych przepowiedni o nadejściu końca świata, antychryście, czy rozpoczęciu III wojny światowej mieliśmy już w historii mnóstwo. Czy tym razem wizja się wypełni? Według pastora Richarda Salazaro jest to nieuniknione,  co więcej duchowny zapowiada wszystkie te tragedie za naprawdę niedługi czas. Richard Salazar twierdzi, że swe wizje otrzymuje od samego Boga, a jego zadaniem jest niesienie pomocy i otwarcie ludzi na zmiany, które niebezpieczne nadchodzą. Mężczyzna rozrysował sobie nawet oś czasu na najbliższe 7 lat na której (z pomocą ręki Boga) zaznaczył najważniejsze wydarzenia od 2015 roku! Wedle rysunku proroka w tym czasie wydarzy (i  wydarzyło) zamknięcie granic przez państwa europejskie, a nawet wprowadzenie stanu wojennego w Stanach Zjednoczonych. To, jednak nie wszystko, bowiem chwilę po tym Chiny rzekomo zaatakują i zawłaszczą sobie część ich ziem.

Richard mówi również o  przerażającej katastrofie, spowodowanej przez asteroidę, która zostanie wykryta przez naukowców, dokładnie w kwietniu 2016 roku. I o ile brak informacji o nadchodzącym końcu świata można jeszcze zwalić na rządy, które nie chcą wywoływać paniki  to już fakt, że jasnowidz przewidział upadek planetoidy w Portoryko, dokładnie 16 maja 2016 roku jest już przesadą! Według tej wizji już od 19 dni świat tonie w zniszczeniach, bowiem tak potężny upadek asteroidy wywołałby trzęsienia ziemi, tsunami, wybuchy wulkanów i  wiele, wiele innych przerażających skutków.

To, jednak nie koniec przepowiedni Richarda Salazara, bowiem jeśli wybaczyć mu tę „drobną” pomyłkę to przed nami jeszcze sporo przerażających wydarzeń! A, jedno z nich właściwie przed nami, bowiem już 16 czerwca 2016 ma wybuchnąć III wojna światowa,w  której walkę stoczą sojusz Chin i Rosji z USA, którą ostatecznie przegra Ameryka. 2020 rok również może wystraszyć, gdyż to właśnie wtedy ukarze nam się antychryst, którego zadaniem będzie przejęcie władzy nad światem i zdobycie jak największej ilości wysłanników. Na szczęście to panowanie, chyba nie za dobrze pójdzie, bowiem już 3 lata później powrócić ma Jezus Chrystus, który będzie sądził żywych i umarłych i przyniesie dobrym życie wieczne, a złym śmierć.

I to, chyba by było na tyle, jeśli chodzi o wizje pastora. Umieszczamy je w formie ciekawostki i nie polecamy raczej w nie wierzyć, bo w końcu już widzimy, że prorok w wielu sprawach ogromnie się pomylił – W każdym razie poczekajmy do 16 czerwca i wtedy na pewno wszystkiego się dowiemy.

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Devid duchowny się pomylił juz prawie koniec lipca a wojny niema

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.