Duch zaatakował chłopca!? Nagranie dowodem na prawdziwość życia po śmierci?

Termin medium kojarzy nam się zazwyczaj z filmami fantastycznymi, w których pewna zbzikowana pani łapie się za ręce z kilkoma osobami i razem wywołują mroczną siłę zza grobu. Tym czasem okazuje się, że według wielu przesłanek tzw. medium występują w świecie rzeczywistym i niejednokrotnie mogą pod względem wyglądu praktycznie się od nas nie różnić.

Jedyną różnicą, która Ich wyróżnia jest dar, który otrzymali z chwilą narodzin lub później, gdy np. powrócili z tamtego świata po śmierci klinicznej! Idealnym odpowiednikiem medium jest szaman, który podobnie jak On potrafi komunikować się z duchami, z tym, że w tym przypadku przenika On do duchowego świata, a medium raczej pozostaje na Ziemi. Dziś przedstawiamy Wam bardzo ciekawego nagranie, ukazujące chłopca, który według wielu opinii również obdarzony jest zdolnościami mediumicznymi – Na materiale widzimy jak dziecko spokojnie siedzi na krześle, który po chwili zaczyna w niewiarygodny sposób się poruszać i uderza o ścianę!

Ile w tym prawdy? Kto wie, jednak faktycznie nagranie przeraża i pozwala nam wierzyć, że istnieje coś takiego jak druga strona, gdzie każdy z nas znajdzie się po śmierci. A, Wy co o tym sądzicie? Filmik naprawdę przedstawia działanie istoty duchowej, czy może to sprytnie wymyślona sztuczka, która ma na celu oszukać ludzi i przy okazji zarobić kilka groszy dla osób, które ją wymyśliły?

https://www.youtube.com/watch?v=qude-oQM69E&feature=youtu.be

administrator

2 thoughts on “Duch zaatakował chłopca!? Nagranie dowodem na prawdziwość życia po śmierci?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Jak wygląda Polska nocą z kosmosu? NASA opublikowało niezwykłe...

pt Cze 10 , 2016
Nasa wykonało nagranie, które z pewnością zachwyci wszystkich Polaków. Dzięki niemu możemy się nareszcie dowiedzieć jak wygląda nasz kraj z orbity Ziemi! Na nagraniu widzimy kosmiczne oblicze wielu Polskich miast m.in. Łodzi, Wrocławia, Trójmiasta, Szczecina, Warszawy, czy Katowic… Zdjęcie z pewnością robi ogromnie wrażenie – Wam też się podoba, czy raczej […]