Duch zaatakował chłopca!? Nagranie dowodem na prawdziwość życia po śmierci?

Termin medium kojarzy nam się zazwyczaj z filmami fantastycznymi, w których pewna zbzikowana pani łapie się za ręce z kilkoma osobami i razem wywołują mroczną siłę zza grobu. Tym czasem okazuje się, że według wielu przesłanek tzw. medium występują w świecie rzeczywistym i niejednokrotnie mogą pod względem wyglądu praktycznie się od nas nie różnić.

Jedyną różnicą, która Ich wyróżnia jest dar, który otrzymali z chwilą narodzin lub później, gdy np. powrócili z tamtego świata po śmierci klinicznej! Idealnym odpowiednikiem medium jest szaman, który podobnie jak On potrafi komunikować się z duchami, z tym, że w tym przypadku przenika On do duchowego świata, a medium raczej pozostaje na Ziemi. Dziś przedstawiamy Wam bardzo ciekawego nagranie, ukazujące chłopca, który według wielu opinii również obdarzony jest zdolnościami mediumicznymi – Na materiale widzimy jak dziecko spokojnie siedzi na krześle, który po chwili zaczyna w niewiarygodny sposób się poruszać i uderza o ścianę!

Ile w tym prawdy? Kto wie, jednak faktycznie nagranie przeraża i pozwala nam wierzyć, że istnieje coś takiego jak druga strona, gdzie każdy z nas znajdzie się po śmierci. A, Wy co o tym sądzicie? Filmik naprawdę przedstawia działanie istoty duchowej, czy może to sprytnie wymyślona sztuczka, która ma na celu oszukać ludzi i przy okazji zarobić kilka groszy dla osób, które ją wymyśliły?

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.