Przerażające przepowiednie, które ujawniły zamachy z 11 września. Przed czym jeszcze ostrzegają?

Historii, związanych z tajemniczą organizacją zwaną jako Illuminati znaleźć można w sieci całe mnóstwo – Ta jednak poruszyła szczególnie wiele osób, a nawet obdarzyła ich pewnością, że coś takiego jak sekty władające po cichu Ziemią naprawdę istnieją! Mowa o  Stevie Jacksonie, czyli amerykańskim projektancie gier fabularnych i karcianych, który w latach 80 stworzył bardzo interesujące karty do gry…

I choć dotąd podane wydarzenia nie wydają się niczym szczególnym to wystarczyło poczekać jakiś czas, a do domu pana Jacksona zawitali mili panowie z Tajnych Służb Stanów Zjednoczonych, którzy skonfiskowali mu cały jego sprzęt i dokumenty! Powodem tego miało być rzekome hakerstwo Steva, którego karty niebezpiecznie odnosiły się do wydarzeń, które miały się dopiero rozegrać, a o których nastaniu mogli wiedzieć, jedynie najwyżej postawieni członkowie Illuminati. Cała sprawa zakończyła się w sądzie, gdzie twórca niewinnej karcianej gry stanął jako oskarżony o wykradanie tajnych informacji rządowych i co ciekawe wygrał proces, jednak ostatecznie walka doszczętnie pochłonęła jego finanse!

Jakimś, jednak cudem Steve Jackson opublikował w końcu grę w 1995 roku i nazwał ją Illuminati, a Ona szybko stała się prawdziwym hitem, w którym dzieciaki za pomocą mrocznych kart, przedstawiających zamachy, epidemie, czy manipulowanie umysłami ludzi walczyły o dominację i przejęcie władzy  w tym apokaliptycznym świecie!

Istotnie nie ma się, co dziwić, że karty te spotkały się w dzisiejszym świecie z takimi kontrowersjami. Przecież, jeśli na nie wszystkie spojrzeć to nie wydają się one zwykłymi głupawymi obrazkami, ale dosłownie przepowiedniami, które zaczynają już zbierać swoje żniwo. Epidemie, redukcja osób wykształconych i inteligentnych, którzy mogli by walczyć ze spiskami,a zamiast tego giną przez wprowadzenie eutanazji, popularyzowanie aborcji i antykoncepcji, promowanie życia bez zobowiązań. Największy, jednak szok można przeżyć gdy spojrzy się na kartę przedstawiającą dwa ogromne budynki, z których jeden z nich ulega wybuchowi, co bez wątpienia może budzić niemałe skojarzenia z atakiem terrorystycznym z 11 września. Podobnie zresztą jak karta z Pentagonem, która również wygląda dziwnie znajomo….

A, Wy co sądzicie o całej sprawie? Wierzycie, że faktycznie może być to prawda, a owe karty przedstawiają plany tajnych sekt, czy może jednak zupełnie w to nie wierzycie? Warto również zwrócić uwagę na fakt, że jeśli karty Jacksona faktycznie nie były niczym szczególnym to po co do jego domu zapukali agenci i oskarżono go o wykradanie informacji? Zobaczcie te przerażające karty na nagraniu!

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Recenzja Donald Michael Kraig - Magija Współczesna (2013)

nie Cze 12 , 2016
Magija Współczesna to bez wątpienia, jedna z niewielu polecanych ksiąg na temat magii ceremonialnej, które dostępne są na Polskim rynku! Jest to dosłownie prawdziwa okultystyczna encyklopedia, która ma dać nam odpowiedzi na masę zadawanych przez kandydatów na magów pytania. Ale bez owijania w bawełnę, co dokładnie możemy tu znaleźć? No […]