Kamera uchwyciła teleportację mężczyzny!? Zobaczcie zaskakujące nagranie!

Paranormalne zdolności to bez wątpienia marzenie każdego człowieka: Kto z nas nie chciałby być wstanie oddziaływać na umysły innych ludzi i móc zmusić ich do wszystkiego, czy wpływać na zjawiska atmosferyczne i gdy tylko zechce przywoływać Słońce lub wzniecać potężne burze lub manipulować ciałami niebieskimi. Nasz dzisiejszy bohater nagrania może nie dysponuje tak mocarnymi umiejętnościami, ale za to….

Materiał przedstawia zwykłą ulicę w Nepalu, po której przechadzają się normalni, przeciętni ludzie, zaganiani swoim życiem i swoimi problemami! W pewnej chwili ku ich niewiedzy obok nich dochodzi do rzeczy niezwykłej, bowiem przed ich oczami zupełnie znikąd pojawia się człowiek w scenerii przypominającej otwarcie jakiegoś portalu czasoprzestrzennego. Czy nagranie jest prawdziwe? Tego nie wiadomo – w końcu w dobie dzisiejszej techniki można zrobić naprawdę wiele, co nie znaczy, że raz na jakiś czas nie pojawiają się i prawdziwe zjawiska, których faktycznie nie da się wyjaśnić w czysto naukowy sposób. 

A Wy co sądzicie o tym? Prawda, czy może sprytnie zmontowany fejk, mający na celu oszukać i zmanipulować ludzi? Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie? Wierzycie, że ludzie posiadają niezwykłe umiejętności, które w pewnych okresach życia lub za pomocą różnych ćwiczeń da się uaktywnić, czy może zupełnie nie podzielacie podobnych poglądów?

 

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.