Kamera uchwyciła teleportację mężczyzny!? Zobaczcie zaskakujące nagranie!

Paranormalne zdolności to bez wątpienia marzenie każdego człowieka: Kto z nas nie chciałby być wstanie oddziaływać na umysły innych ludzi i móc zmusić ich do wszystkiego, czy wpływać na zjawiska atmosferyczne i gdy tylko zechce przywoływać Słońce lub wzniecać potężne burze lub manipulować ciałami niebieskimi. Nasz dzisiejszy bohater nagrania może nie dysponuje tak mocarnymi umiejętnościami, ale za to….

Materiał przedstawia zwykłą ulicę w Nepalu, po której przechadzają się normalni, przeciętni ludzie, zaganiani swoim życiem i swoimi problemami! W pewnej chwili ku ich niewiedzy obok nich dochodzi do rzeczy niezwykłej, bowiem przed ich oczami zupełnie znikąd pojawia się człowiek w scenerii przypominającej otwarcie jakiegoś portalu czasoprzestrzennego. Czy nagranie jest prawdziwe? Tego nie wiadomo – w końcu w dobie dzisiejszej techniki można zrobić naprawdę wiele, co nie znaczy, że raz na jakiś czas nie pojawiają się i prawdziwe zjawiska, których faktycznie nie da się wyjaśnić w czysto naukowy sposób. 

A Wy co sądzicie o tym? Prawda, czy może sprytnie zmontowany fejk, mający na celu oszukać i zmanipulować ludzi? Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie? Wierzycie, że ludzie posiadają niezwykłe umiejętności, które w pewnych okresach życia lub za pomocą różnych ćwiczeń da się uaktywnić, czy może zupełnie nie podzielacie podobnych poglądów?

 

administrator

One thought on “Kamera uchwyciła teleportację mężczyzny!? Zobaczcie zaskakujące nagranie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Recenzja Barbara Antonowicz-Wlazińska: Vademecum Tarota (2014)

nie Cze 12 , 2016
Tarot to wszystkim świetnie znany system wróżebny, który przez lata narósł masą bezsensownych mitów – najczęściej wypływających od osób przewrażliwionych lub oczywiście katolików, którzy raczej nie do końca wiedzą, o co w ogóle w nim chodzi! Nie znaczy to, jednak, że z czasem nie przybywali, także zwolennicy ezoteryki i przepowiadania […]