Co mówi o Tobie i Twoim zdrowiu grupa krwi?

Krew wydaje nam się tylko, jedną z kolejnych części naszego organizmu, którą nie powinno się w żaden sposób zaprzątać głowy! Tym czasem okazuje się, że w Japonii ciecz ta cieszy się niezwykłym szacunkiem, a nawet powiada się, że dana grupa krwi ukazuje całkowicie charakter, jaki posiada człowiek. Skąd wzięła się taka dziwa teza? A od japońskiego doktora Kimata Hara, które wysunął wniosek że krew jak i osobowość danej osoby mogą być w jakiś sposób połączone i znając wyłącznie grupę krwi można poznać również charakter badanego człowieka!

Niestety myśl ta dość szybko przez brak dowodów poszła w zapomnienie – aż do 1927 roku gdy Furukawa Takeji zaprezentował artykuł o grupowaniu ludzi ze względu na tkankę łączną i twierdząc, że poparł swoje wnioski obserwacjami dzieciaków w liceum, gdzie wówczas pracował. Badania Takeji również przez brak wystarczających dowodów zostały obśmiane (choć początkowo używano ich nawet w militari i odpowiednim dopieraniu żołnierzy), jednak ze względu Nōmiego Masahiko, który napisał książkę, popartą wnioskami Furukawa Takeji jego badania przetrwały, a wydawnictwo stało się prawdziwym bestsellerem. I to właśnie, dlatego w Japonii sztuka odczytywania informacji z grupy krwi cieszy się taką popularnością:

Grupa A

– Są to osoby niezwykle inteligentne i posiadające naturę typowych analityków. Rzadko ukazują swoje prawdziwe emocje i uważają, że ponad wszystko najważniejszy jest rozum, a uczucia są raczej drugorzędną sprawą.

– Wbrew, jednak wszelkim pozorom i fakcie, że często ukrywają swoje emocje są też świetnymi strategami. Jeśli zrobiłeś krzywdę posiadaczowi grupy krwi A może nie przyjdzie i nie powie Ci tego wprost, ale uszykuje Ci naprawdę sromotną zemstę, jakiej na długo nie zapomnisz!

-Osoby te mają świetnie zaplanowane życie i zanim coś zrobią przemyślą wszystko 100 razy. Rzadko są spontaniczne, bo zwyczajnie nie cierpią niezorganizowania i faktu, że mogą o czym zapomnieć lub czegoś nie zrobić przed wyjściem.

-Jak większość „artystycznych dusz” osoby te nie przepadają za ogromnymi skupiskami ludzi i raczej nie biegają na wszelkiego rodzaju imprezy, czy spektakle. Kochają za to spokojne wieczory przy świecach i dobrą książkę lub po prostu wyrażenie siebie poprzez np. śpiewanie, czy taniec.

– Niestety przez swoje ukrywania emocji i trzymanie wszystkiego w sobie osoby te często mają tendencje do depresji, a także chorób serca. Zdarza się Im również chorować na nerwicę, miażdżycę, nadciśnienie i posiadajać olbrzymią podatność na wszelkiego rodzaju alergie i choroby skóry.

-Jeśli chodzi o zawody w jakich świetnie odnajdzie się osobą z grupą krwi A to z pewnością będzie to: artysta, lekarz, nauczyciel, ksiądz, pracownik socjalny, czy np. przez swoje opanowanie i miejscami nawet zimno policjant lub strażak.

Grupa B

-Ta grupa krwi niewiele ma wspólnego z opanowaniem i spokojem! Osoby ją posiadające to prawdziwe błyskawice zawsze ciekawe świata i wiecznie za czymś biegające.

-Często bywają osobami niezwykle samotnymi: jednak nie wynika to z ich zamknięcia na świat, ale faktu, że One chcą brać życie garściami. Jak kochają to księcia, jak kradną to miliony, a jeśli szukają przyjaciela to musi On być zawsze oddany i na całe życie. Niestety nie zawsze świat umie sprostać Ich wymaganiom.

-Interesują się masą dziedzin, które co ciekawe mogą sobie zupełnie przeczyć: Jednego dnia pragną zostać akrobatą, a drugiego marzą o posadzie księgowego lub bibliotekarza! Na szczęście ich słomiany zapał sprawia, że bardzo szybko się nudzą i szukają nowej atrakcji.

-Pomimo swojego zabiegania są to również niezwykle uczuciowe osoby, które kochają podróżować, poznawać świat i zachwycać się jego pięknem. Kochają również podziwić sztukę, czytać dobre książki i oglądać świetne filmy.

-Niestety ich ciągłe biegania za marzeniami i nowymi doznaniami sprawia, że często zapominają o najbliższych i poświęcają ich w imię nowej życiowej drogi. Ich ciekawość sprawia, także że są fanami wszelkich środków, które wywołują niezwykłe stany w Ich umyśle przez co są narażone na uzależnienia. Często, także łapią ich delikatne dolegliwości jak katar, czy kaszel.

-Jeśli chodzi o zawody, w których świetnie się sprawdzą to będzie to: Podróżnik, prezenter telewizyjny, wokalista estradowy, muzyk, aktor, czy dziennikarz śledczy.

Grupa AB

-Osoby te najczęściej są gdzieś pomiędzy grupami krwi A i B i dlatego łączą część cech z każdej kategorii. Często szukają nowych atrakcji, bo ludzie naokoło wydają Im się nudni, natomiast Oni sami mają czasami zbyt duże ego i więcej chcą, niż sami robią.

-Ludzie z tą grupą krwi charakteryzują się niezwykłym urokiem osobistym i z tego też powodu są niezwykle szczęśliwi w życiu i tworzą udane związki. Wszystko w związku z faktem, że gdy się na nich patrzy zapomina się o tym, co naprawdę przeskrobali.

-Kochają imprezki, spotkania w dużym gronie i świetną zabawę. Gdy Im się nudzi zaraz szukają czegoś lub kogoś z kim mogą dobrze się bawić i zapomnieć o rutynie, której nienawidzą. Dlatego też często zdradzają swoje drugie połówki.

-Z całą pewnością nie są to osoby ciche, którym jeśli nadepniesz na odcisk odejdą w cień. Nie tylko odwdzięczą Ci się ze zdwojoną siłą, ale także wpadną w taki szał, że cały świat wokół zacznie się trząść. Użyją dosłownie wszystkiego co mają pod ręką aby Ciebie Tym rzucić.

-Mają świetną przemianę materii i dlatego rzadko są otyłe. Natomiast ze względu na swój ognisty charakter często mają problemy z sercem i się narażone na wylew: Dlatego właśnie często powinny chodzić na spacery, medytować, czy słuchać spokojnej, miłej muzyki, od której ich zdenerwowanie zniknie.

-Jeśli chodzi o zawody w jakich sprawdzi się świetnie osoba z grupą krwi AB to z pewnością będę to: Sportowiec, muzyk rockowy, wokalistka rockowy, modelka, organizator imprez.

Grupa 0

-Japońscy naukowcy uważają, że jest to najstarsza grupa krwi na świecie i to właśnie od niej wzięły się wszystkie inne! Podobno znajdowała się w żyłach naszych pierwszych ludzkich przodków.

– Są to niezwykle pewne siebie i żywiołowe osoby, które zawsze walczą do końca i nigdy się nie poddają. Sprawia to, że przez otoczenie uważani się za dosłowny autorytet, bo są silni, odważni i wytrzymali.

-To urodzeni przywódcy, którzy bez problemu potrafią wydawać polecenia innym, ale też gdy dana osoba potrzebuje rady potrafią Jej wysłuchać i pomóc. Choć są ogromnie wymagające i oczekują dużego wysiłku od ludzi to, jednak od siebie wymagają najwięcej: Czasem przeceniając swoje zdolności.

-Są typowymi sportowcami, którzy kochają walczyć i pokonywać rywali: Czasami, jednak się w tym zapędzają i za bardzo chcą zniszczyć swojego przeciwnika pokazując Mu jak bardzo jest słaby i gdzie tak naprawdę jest Jego miejsce.

-Przez swoją skłonność do walki i wszelkiego ryzyka często narażone są na śmierć w wyniku wypadków przez uprawienie sportów ekstremalnych lub po prostu przez udział w bijatykach, czy bardzo chorych zakładach. Są bardzo silne fizycznie i zdrowe, ale niestety ciężko przechodzą choroby i często chorują, a wolniej zdrowieją.

-Idealne zawody dla przedstawiciela tej grupy krwi  to:Sportowiec, biznesmen, policjant, strażak, ochroniarz, trener.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.