Kolejny horror zabił człowieka? Czy Obecność 2 jest przeklęta?

Horrory kojarzą nam się z czymś przerażającym, mrożącym krew w żyłach, ale jednocześnie zupełnie fikcyjnym i nieprawdziwym. Tymczasem okazuje się, że wiele produkcji wiąże się z pewnymi dziwnymi wydarzeniami, które niełatwo jest wyjaśnić – Do tej kategorii można zaliczyć film Duch, Omen, czy Egzorcystę, a ostatnio także obraz Obecność 2, który 8 czerwca miał swoją światową premierę…

Film opowiada historię duchów, które terroryzują życie matki jak i jej czworga niewinnych dzieci i wydawać by się mogło, że to po prostu kolejny zmyślony scenariusz, mający troszkę przerazić odbiorców! Tymczasem wiele osób twierdzi, że sytuacja jaka przydarzyła się mężczyźnie, który oglądał Obecność 2 w Sri Balasubramaniar Kino w Tiruvannamalai przekonała Ich, że cała ta produkcja przesiąknięta jest jakąś klątwą i mrocznymi siłami. Owy mężczyzna pod koniec oglądania produkcji zaczął uskarżać się na potężne bóle w klatce piersiowej i dlatego czym prędzej został przewieziony do szpitala! Niestety sytuacja skończyła się śmiercią człowieka, jednak co najbardziej przerażające, kiedy na chwilę zostawiono ciało bez „opieki” okazało się, że zupełnie wyparowało – Nie odnaleziono, także kierowcy, który przywiózł mężczyznę do kliniki.

Czy za zniknięcie ciała może być odpowiedzialny duch? Kto wie – jednak wiele osób jest o tym przekonanych, ale nie  brakuje też ludzi, które twierdzą, że to po prostu kolejna promocja produkcji, mająca zachęcić jak największą ilość osób do wybrania się do kina. A, Wy co o tym sądzicie? Jeśli interesują Was również inne filmy, które wywołały w rzeczywistości niewyjaśnione wydarzenia to zapraszamy do zapoznania się z artykułem pod spodem:

Przeklęte filmy, czyli produkcje, które przynosiły śmierć nie tylko na ekranie!

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.