Mahomet był antychrystem? Duchowny przedstawia przerażające dowody!

Islam jest już od dawna najbardziej kontrowersyjną religią na praktycznie całym świecie! Wiele osób jest, wręcz zszokowanych, kiedy jakiś wyznawca tej wiary mówi, że zgodnie z zasadami praw Księgi On nie ma problemu, by dla Allaha zabić swoje ukochane dziecko, czy torturować żonę, która dopuściła się haniebnych czynów. Spora część ludzi, jednak pomimo przerażających zwyczajów islamu, dalej woła o tolerancję i nakazuje przyjmowania masy uchodźców, których zamiary często mogą być zupełnie inne, niż ochrona rodziny, czy ucieczka przed wojną…

Tym bardziej coraz więcej osób przekonuje teoria kapłana Koptyjskiego Kościoła Ortodoksyjnego Zakari Botrosa, który jest przekonany, że ten tzw. bóg to nie wcale Stworzyciel Nieba i Ziemi, ale tak naprawdę szatan, który przebiera fałszywą postać, by zwieść naiwnych ludzi i manipulować nimi, wykorzystując Ich do szerzenia zła i stworzenia królestwa diabła na Ziemi. Mężczyzna argumentuje swoje stanowisko tym, że Mahomet po otrzymaniu anielskich wizji zaczął praktycznie wariować i wpadł w ogromną depresję, z którą nie potrafił sobie poradzić, podczas gdy prawdziwe ukazanie Anioła powinno przynieść człowiekowi uczucia szczęścia i spokoju. Jeszcze jednym przerażającym dowodem może być fakt, że istota, która objawiła się Mahometowi dopuściła się wobec niego przemocy i dusiła go, czego nigdy nie zrobiłby anielski byt.

Jeśli byłaby to prawda to mogło by oznaczać, że antychryst, którego tak wielu z Nas wyszukuje wśród najznakomitszych postaci polityki, czy biznesu narodził się już dawno temu i zwał się Mahometem.  To przecież on jako pierwszy zaczął doznawać wizji od Anioła i założył pierwotną wspólnotę muzułmańską, która z czasem stała się ogromnym państwem Islamskim. Kapłan wspomina również cytaty w Koranie, które opisują Allaha jako podstępnego boga, który jest najwspanialszy wśród wszelkich bytów knujących. Według Zakari ma to się odnosić właśnie do szatana, który jak wiemy jest ogromnym mistrzem kłamstwa i manipulacji i nie zawaha się przed niczym, byle by spełnić to, czego pragnie.

Co sądzicie o wypowiedziach kapłana? Też uważacie, że prawdziwym antychrystem był Mahomet i to właśnie, jego zadaniem był stworzenie imperium diabła, które teraz niszczy nasz świat i zabija zwykłych i normalnych ludzi, którzy nie świadomi są zła, które jest pośród nas?

Author: administrator

Share This Post On

4 komentarze

 1. Bzdury.Chrzescijanie nie zabijali w imie Boga wczesniej?No?

  Post a Reply
 2. Tak to był Antychryst zły Chrystus był dobry i to Mahomet stworzył ten.cały satanistyczny kult

  Post a Reply
  • Walka dobra i zła czyli Antychrysta z Chrystusem, twórcami islamu i chrześcijaństwa

   Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.