Przerażające przekazy Matki Boskiej dla świata! „Ludzi spotka kara…”

Matka Boska to z pewnością najbardziej ukochana przez wielu postać, wiążąca się z religią chrześcijańską. Ludzie czują do niej zaufanie przede wszystkim przez fakt, że musiała Ona przeżywać takie same katusze na Ziemi jak My, ale także dlatego, że po prostu była Ona matką, która kojarzy Nam się z ciepłem, miłością i przywiązaniem! Nic, więc dziwnego, że zdaniem wielu osób Maryja tak często objawia się ludziom, by przekazać niezwykle ważne wartości i przestrzec nas przed wszelkimi niebezpieczeństwami. Dziś przedstawimy Wam dwa mniej znane, ale również niezwykle ważne przekazy od Matki Boga dla świata…..

Pierwsze z nich zdarzyło się  w grudniu 1947 roku, kiedy to Ida Peerdeman ujrzała przed sobą świetlistą, kobiecą postać Matki Bożej, która pokazała dziewczynie palcem chmury. Właśnie w tym czasie Maryja rzekła, że wszyscy Oni zginą w potopie, po czym zmaterializowała parującą wodę i ukazała jej świat bez życia z porozrzucanymi na ziemi częściami ciał ludzkich, które leżały pośród ciemności. Następny obraz, jaki zobaczyła Ida to cmentarz żołnierski z masą krzyży, które bardzo szybko zaczęły upadać jeden po drugim – zupełnie jakby przy trzęsieniu ziemi lub innej tragedii.

Również przerażające, a zarazem niezwykłe było objawienie w klasztorze w Yuza­wa­dai , kiedy to pewna zakonnica była pogrążona w żarliwej modlitwie, a przed jej obliczem ukazał się ogromny, anielski byt, po czym figura Matki Boskiej, znajdującej się w klasztorze zupełnie niespodziewanie zaczęła się poruszać – jakby ktoś Ją ożywił! Maryja ostrzegła wtedy zakonnicę przez niewyobrażalną karą, skierowaną w stronę ludzi, która będzie o wiele straszniejsza od potopu i objawi się w postaci ognia z nieba, który zniszczy zarówno ludzi złych jak i tych dobrych. Ten niewyobrażalny płomień nie zabije, jednak wszystkich i niektórych zachowa przy życiu – jednak będą Oni tak samotni i zostawieni sami sobie, że zapragną podzielić los umarłych. Matka Boska zapowiedziała, także wejście szatana do chrześcijańskiej świątyni i zniszczenie jej od środka rozmaitymi sztuczkami.To, jednak nie wszystko bowiem około rok później po całym wydarzeniu ta sama figurka Matki Boskiej, która ożyła zapłakała krwawymi łzami, co zostało sprawdzone przez eksperta, który uznał że są to łzy człowieka..

Wierzycie w przedstawione wyżej objawienia i przekazy od Matki Boskiej? A może znacie inne, mniej znane opisy spotkań  z Maryją i nie tylko?

Author: administrator

Share This Post On

3 komentarze

Submit a Comment