Autostradą przewożono UFO!? Nagranie dowodem na istnienie kosmitów?

Pogłoski, czy zdjęcia dotyczące obserwacji UFO pojawiają się w sieci co jakiś czas! Niestety większość z nich to po prostu różnego rodzaju drony, czy lampiony, które nie mają nic wspólnego z przedstawicielami obcych cywilizacji – Tymczasem okazuje się, że zdaniem wielu internautów nareszcie pojawił się dowód na istnienie kosmitów w postaci nagrania…

Pewnej osobie udało się ostatnio zarejestrować tajemniczy obiekt, przypominający latający talerz, usadowiony na ciężarówce nieznanej osoby! Pozostaje tylko pytanie, czemu tak jawnie ten ktoś przewozi pojazd obcych na oczach setek ludzi? W sieci pojawiła się już masa informacji, jakoby kierowca samochodu był, jednym z agentów, których zadaniem jest ukrywanie przed nami prawdy o istnieniu kosmitów i zacieranie wszelkich śladów, związanych z obcymi cywilizacjami. A może to po prostu nie żadne UFO, a jakaś zwyczajna rzecz, którą dobrze znamy na Ziemi, co tłumaczyłoby tak jawne pokazywanie statku.

A, Wy co o tym sądzicie? Uważacie, że to prawdziwe UFO, czy może coś zupełnie innego? Widzieliście kiedyś coś podobnego? Myślicie, że naprawdę tajne służby próbują przed nami ukrywać prawdę o istnieniu obcych?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.