Dziecko zabrane do NIEBA? Nagranie okrzyknięto dowodem życia po śmierci!?

Od zarania dziejów ludzie poszukiwali dowodów, które miałby jednoznacznie obalić, bądź udowodnić istnienie paranormalnych zjawisk takich jak dziwne istoty, niezwykłe zdolności, czy oczywiście życie po śmierci! To ostatnie szczególnie Nas interesuje, bo w końcu każdy z Nas chciałby wiedzieć, gdzie trafi, gdy jego życie się zakończy a dusza uleci (bądź nie) z jego ciała i przeniesie się w zupełnie inny świat – do wymiarów niebiańskich lub też tych mniej lubianych, czyli piekielnych.

Tymczasem okazuje się, że masa ludzi jest przekonana, że dowód na istnienie życia po śmierci już się pojawił, tylko ludzie, dalej próbują temu zaprzeczać. Mowa o przypadku dziewczynki, narodowości Chińskiej, która po śmierci została przeniesiona do kostnicy przyszpitalnej, w której możemy zaobserwować jak duch dziecka opuszcza ciało i po chwili znika! Kontrowersje wśród internautów wzbudził fakt, że skoro dziewczynka już wcześniej umarła to jakim cudem jej dusza opuściła ciało tak późno: Niektórzy tłumaczą to faktem, że duch dopiero po pewnym czasie opuszcza swą fizyczną materię, gdy jest na to nareszcie gotowy.

A, jaka jest prawda? Czy przedstawione niżej nagranie to autentyczny materiał, czy może po prostu zwykła przeróbka niemająca nic wspólnego z rzeczywistością? Jeśli, jednak jest to prawda to, dlaczego Waszym zdaniem dusza tak późno opuściła swoje ciało? Macie swoją własną teorię na ten temat?

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. To jest Dowod ze zycie wieczne naprawde istnieje jak powiedzial o tym Jezus

    Post a Reply
  2. To jest prawda Życie po śmierci istnieje Jednak dowiemy się o tym po odejściu z tego świata.Dowody mówią same za siebie . Na temat tego filmu nie wiemy prawię nic .Czy to prawda czy może jednak nie.p?Tego się nie dowiemy.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.