29 lipca nadejdzie KONIEC ŚWIATA? W sieci pojawiło się przerażające nagranie!

Wszelkiego rodzaju przepowiedni o końcu świata mieliśmy w historii już mnóstwo! Najbardziej spektakularne z nich to koniec XX w, kiedy to masa ludzi gromadziła w domu wodę i jedzenie ze strachu, przed nadchodzącymi katastrofami i, oczywiście ta słynna wizja Majów, która jednak została podobno źle zinterpretowana przez ludzi i wcale nie miała oznaczać końca świata.

Tym razem swoją zapowiedź końca przedstawiło ministerstwo End Time Prophecies, które zajmuje się badaniem Biblii i szukaniem w niej przepowiedni, które w przeszłości mogą pomóc światu. Według najnowszych informacji od organizacji Apokalipsa ma nastąpić jeszcze  w tym miesiącu: A dokładnie 29 lipca! To właśnie wtedy ma dojść do odwrócenia biegunów Ziemi, po czym z nieba mają zacząć spadać gwiazdy, a cała nasza planeta zacznie drżeć od trzęsień, których jeszcze nie znaliśmy. To, jednak nie wszystko! Bowiem już chwilę później Niebo zapełni się ogniem i światłem, a w chmurach pojawi się sam Jezus Chrystus, który przyjdzie sądzić złych i nagradzać dobrych.

Zobaczcie dość przerażające urywki z nagrania, przedstawiające rzekomo to, co ma zdarzyć się 29 lipca tego roku!? Wierzycie w ich przepowiednie?? Warto wspomnieć, że ta sama grupa twierdziła, że 6 maja spadnie na nas ogromna asteroida i zniszczy wszystko i wszystkich, więc radzimy raczej podchodzić do tego z bardzo dużym dystansem.

https://www.youtube.com/watch?v=lCfbEhSXUhk

administrator

13 thoughts on “29 lipca nadejdzie KONIEC ŚWIATA? W sieci pojawiło się przerażające nagranie!

  1. End Time Prophecies jeszcze raz niech przeczyta Biblię. Najpierw musi objawić się Antychryst, który przedstawi rozwiązanie na bolączki gospodarki a lud przyjmie znamię bestii. Ludzie którzy umierają mają już koniec świata. Odsyłam do lektury jaką jest Biblia i czy ktoś wierzy czy nie to wszystko się wypełnia co do joty.

    1. Pozatym w Bibli jest jasno, że jeśli będą mówić o Chrystusie to mamy w niego nie wierzyć, tak jak w koniec świata, gdyż będzie to nagłe i nie jesteśmy tego w stanie przewidzieć.

      1. zresztą nawet jest napisane, że nawet sam Jezus tj. Syn Boży nie zna daty ostatecznej więc co człowiek może o tym tym bardziej wiedzieć.

    1. Pozatym jest w Biblii napisane, że koniec przyjdzie jak złodziej, niezapowiedziany i nikt nie bedzie o tym wiedział 🙂

  2. to prawda to sze mu iter niecie jest pokazane ja się pytam tyh co tozwtozyli to ludzistarsayc do tadamus tak ja wieze alww sze mu tego dnia akurat co ja siep ytam hce znac prawdae końca niebendzie ja towiem zyje poto prawda wienc poco pokazany jest koniec jak tak można

  3. Każdy ma swój koniec świata jak umiera. A jeżeli ma nadejść tzw. „koniec świata” to nadejdzie za kilka tysięcy lat albo i więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Recenzja książki - Tosha Silver "Bezgraniczna otwartość"

wt Lip 19 , 2016
Każdy z nas marzy, by w dobie swoistej szybkości życia i wiecznych problemów móc się na chwilę zatrzymać, zapomnieć o szarej codzienności i oddać się miłości i wreszcie poczuć szczęście! To właśnie to ma oferować nam książka Toshy Silver, która nie tylko ma uczynić nasze życie wartościowym, ale też używając […]